W nowym – już dziewiątym odcinku Glamour Sound On gościmy Nataszę Urbańską, czyli jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce. Kocha teatr, ale można oglądać ją również w produkcjach telewizyjnych (np. w programie „The Voice Kids”) i filmowych (m.in. „Fala zbrodni”, „1920: Bitwa warszawska”). Co więcej, od lat tworzy swoją muzykę. Ma na koncie dwa pełnowymiarowe albumy („One” i „Rajd 44”) oraz EP-kę („Ferria”). Marzy, by reprezentować Polskę podczas Eurowizji. Z godną podziwu konsekwencją dąży do upragnionego celu. W rozmowie z Asią Twaróg opowiedziała nie tylko o planach związanych z tym konkursem, ale również o towarzyszącej jej presji, oczekiwaniach innych oraz o hejcie, którego doświadczyła. 

Natasza Urbańska: „Nie czuję się artystką spełnioną”

Natasza Urbańska znana jest ze swojego perfekcjonizmu. Przygotowując się do występów i pracując nad projektami zawodowymi, dba o wszelkie detale. Nie odpuszcza. Kiedyś odczuwała ogromną presję, próbowała sprostać różnym oczekiwaniom, a osobista ambicja dodatkowo to potęgowała. Jej córka, Kalina, uświadomiła jej, że może, ale niczego nie musi. To m.in. dzięki niej wokalistka, aktorka i tancerka nauczyła się odpuszczać. Zaczęła się również cieszyć ze swoich dotychczasowych osiągnięć. Nie myślcie jednak, że osiądzie na laurach. Nic bardziej mylnego. Wciąż czuje niedosyt i nie chce nazywać się „artystką spełnioną”. 

Nie czuję się artystką spełnioną – powiedziała Natasza Urbańska w Glamour Sound On.

Gwiazda doświadczyła hejtu w przeszłości, co bardzo negatywnie na nią wpłynęło. Nie chce do tego wracać. Od jakiegoś czasu nie szuka komentarzy na swój temat, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że nic pozytywnego z tego nie wyniknie. Wręcz przeciwnie. 

Natasza Urbańska o Eurowizji 

Na początek maja zaplanowano Eurowizję 2024. W związku z tym nie sposób pominąć tematu konkursu w rozmowie z Nataszą Urbańską, która nie ukrywa, że marzy o tym, aby reprezentować Polskę. Próbowała już pięć razy. Choć do tej pory się nie udało, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Być może spróbuje swoich sił także w przyszłym roku.  

Natasza Urbańska w Glamour Sound On

Cały odcinek Glamour Sound On z Nataszą Urbańską jest dostępny na Glamour.pl (materiał wideo znajdziecie na górze strony) oraz na kanale Glamour Polska na YouTube. Oglądajcie do końca, ponieważ artystka odpowiedziała także na kilka pytań od fanek i fanów. Kolejny wywiad z tej serii już w środę (15 maja 2024) o godz. 20:00. Stay tuned.