Nela Mała Reporterka zdobyła popularność w 2014 roku, gdy miała około 8 lat. To właśnie wtedy światło dzienne ujrzała pierwsza książka, w której opisano jej przygody. Publikacja okazała się hitem wśród najmłodszych czytelniczek i czytelników, co zachęciło autorkę do dalszego dzielenia się swoimi doświadczeniami. Od tamtej pory Nela Mała Reporterka wydała kilkanaście książek i nagrała cykl reportaży, który emitowano na kanałach z rodziny TVP. Co więcej, zdobyła kilka prestiżowych nagród, w tym cztery Bestellery Empiku. Autorka reportaży podróżniczych dorosła, a co za tym idzie: bardzo się zmieniła. Co słychać u Neli Małej Reporterki i co wiemy o jej życiu?

Nela Mała Reporterka jest już dorosła

Nela Mała Reporterka ma wiele fanek i fanów, którzy dorastali, czytając książki jej autorstwa. Mimo popularności autorce, a właściwie jej rodzicom udało się zachować jej prywatność (w sieci, jak również w mediach dostępne są przede wszystkim informacje związane z rozwojem jej kariery i projektami, w których tworzenie była lub jest zaangażowana, a nie ze sprawami osobistymi). Ich działania okazały się skuteczne do tego stopnia, że w sieci pojawiają się pytania: czy Nela Mała Reporterka istnieje? Tak. Istnieje. I, podobnie jak wiele nastolatek i nastolatków, Nela jest aktywna w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe posty. Dzięki temu wiemy, jak teraz wygląda. Poznałybyście i poznalibyście ją?

Więcej aktualnych zdjęć Neli Małej Reporterki możecie zobaczyć w naszej galerii (na dole strony).

Co dziś robi Nela Mała Reporterka?

Wiele fanek i fanów zastanawia się, co dziś robi Nela Mała Reporterka? Jak wynika z materiałów zamieszczanych na wspomnianym profilu, nastolatka nadal chętnie podróżuje i odkrywa najpiękniejsze zakątki świata. Poza tym tworzy fundację „The Adventure starts Here Foundation”, której celem ma być tworzenie baz badawczych dla naukowców oraz dzieci. Dzięki niej chce również wspierać ochronę zwierząt i przyrody, a także szerzyć wiedzę na ten temat.