Netflix jest dostępny już w ponad 190 krajach. Trudno się więc dziwić, że największe hity serwisu osiągają wyniki, które potrafią przyprawić o niemały zawrót głowy. Z myślą o tych, którzy lubią śledzić rankingi topowych produkcji, platforma poinformowała właśnie o istotnej zmianie na liście najpopularniejszych seriali w historii serwisu.

Netflix: najpopularniejszy serial w historii serwisu

Na globalnej liście najchętniej oglądanych tytułów w bibliotece platformy Netflix od jakiegoś czasu niepodzielnie rządzi niezwykle emocjonujący, ale jednocześnie bardzo kontrowersyjny serial „Squid Game”. Pełna krwi i przemocy produkcja rodem z Korei Południowej pobiła w ubiegłym roku wszelkie rekordy popularności i wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo nie odda pozycji lidera.

Eksperci z branży medialnej podejrzewają, że niesamowite wyniki oglądalności pierwszego sezonu „Squid Game” w najbliższej przyszłości pobić ma szansę jedynie... powstający obecnie drugi sezon brutalnej produkcji. Co ciekawe, do takiej niecodziennej sytuacji doszło właśnie w rankingu najpopularniejszych seriali anglojęzycznych.

Historyczny sukces „Bridgertonów”

Jak donosi Netflix, cieszący się ogromnym powodzeniem premierowy sezon serialu „Bridgertonowie” został parę dni temu zdetronizowany przez drugą serię amerykańskiego show! Takiego wyczynu nie dokonała dotąd żadna inna produkcja.

Po spędzeniu czterech tygodni na szczycie listy, Lady Whistledown z największą przyjemnością ujawnia, że drugi sezon „Bridgertonów” wspiął się na pierwsze miejsce listy najpopularniejszych seriali, wyprzedzając pierwszy sezon „Bridgertonów”, zajmujący obecnie miejsce drugie - czytamy w komunikacie platformy.

Myślicie, że trzeci sezon kostiumowego serialu o miłosnych i życiowych perypetiach ósemki rodzeństwa z potężnego rodu Bridgertonów okaże się jeszcze większym przebojem?

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.