Jak wyglądały święta u Peltzów-Beckhamów połączone z pierwszą rocznicą ślubu Nicoli i Brooklyna? Sprawdzamy!

Nicola Peltz i Victoria Beckham – konflikt

Podobno zaczęło się już od ślubnych przygotowań, gdy Nicola Peltz zamiast w sukni projektu Victorii Beckham postanowiła powiedzieć „tak” w kreacji Valentino. Sytuacja tak mocno ochłodziła stosunki teściowej i synowej, że po uroczystości weselnej przez długi czas nie miały one ze sobą kontaktu. Do dziś nie wiadomo jednak, czy spór między Victorią a Nicolą był wymysłem mediów, czy rzeczywiście miał miejsce. 28-letnia żona Brooklyna w jednym z wywiadów przekonywała nawet, że konfliktu nigdy nie było, choć dopiero od niedawna zarówno na profilach Nicoli Peltz i Victorii Beckham pojawiają się ich wspólne zdjęcia. Dowodem na polepszenie stosunków było także pojawienie się Nicoli na wiosennym pokazie teściowej w Paryżu w sukience jej marki.

Wielkanoc u Beckhamów oraz pierwsza rocznica ślubu Nicoli i Brooklyna Peltz-Beckham

Cokolwiek jednak działo się między paniami odeszło właśnie w zapomnienie, bowiem Victoria z Davidem spędzili tegoroczną Wielkanoc w posiadłości rodziny Peltz na Florydzie. Święta zbiegły się z pierwszą rocznicą ślubu Nicoli i Brooklyna, którą od początku para chciała celebrować z rodzicami z obu stron.

Z tej wyjątkowej okazji w niedzielny poranek 9 kwietnia Victoria opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z synem i synową oraz mężem Davidem i opatrzyła je krótkim opisem: Wspaniale jest razem z Wami świętować Waszą pierwszą rocznicę ślubu. Kochamy Was. Prywatne ujęcia swojego pierworodnego i jego żony wrzucił w formie stories także David.Młode małżeństwo rocznicę uczciło tortem ozdobionym ich wspólnymi zdjęciami w formie polaroidów, a Brooklyn zaskoczył swoją wybrankę pięknymi kwiatami i ręcznie napisanym listem. Uczucia wyznał także publicznie na Instagramie pisząc: 

Rok temu poślubiłem moją najlepszą przyjaciółkę. Jestem szczęściarzem, że mogę nazywać cię moją żoną. Jesteś dla mnie wszystkim, a ja jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, że każdego dnia mogę budzić się obok twojej przepięknej twarzy. Za kolejne lata! Kocham cię bardzo bardzo bardzo mocno. Za to żebyśmy nadal tak dobrze bawili się na starość jak bawimy się dziś.

Peltz nie pozostawiła tego bez odpowiedzi i na swoim profilu także umieściła krótkie życzenia:

Nie mogę uwierzyć, że minął już rok odkąd poszłam do ołtarza. Kocham cię bardzo mocno kochanie. Uwielbiam być twoją żoną. Nie wyobrażam sobie życia bez ciebie. Jesteś wszystkim o czym marzyłam i jestem szczęśliwa, że mogę dzielić z tobą życie. Wspaniale było dziś świętować z naszymi rodzinami!.

Wiadomo, że parze oprócz rodziców towarzyszyła także pozostała część rodziny – rodzeństwo Brooklyna oraz m.in. ukochana babcia Nicoli, która od wnuczki dostała uratowanego szczeniaczka.

Zobacz także: