Wielkie kłamstewka to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Produkcja HBO doczekała się dwóch sezonów, choć miała mieć tylko jeden. Powstała bowiem na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Liane Moriarty, a jej kontynuacja nie powstała. Serial został jednak tak ciepło przyjęty, że twórcy postanowili zrealizować kolejną część. Spora w tym zasługa producentek, a jednocześnie obsady Wielkich kłamstewek, czyli Reese Witherspoon i Nicole Kidman.

Obie panie zagrały w serialu przyjaciółki i bardzo lubią się również prywatnie. Nie odpuszczają także dalszej kontynuacji obrazu, mówiąc otwarcie, że klamka w temacie trzeciego sezonu Wielkich kłamstewek jeszcze nie zapadła. Chcielibyście zobaczyć Reese i Nicole w towarzystwie Laury Dern, Zoë Kravitz i Shailene Woodley ponownie?

Nicole Kidman zagra w nowym serialu na podstawie powieści Liane Moriarty, autorki Wielkich kłamstewek. Jest też producentką!

Zanim się to wydarzy (o ile w ogóle, oczywiście), na małe ekrany trafi inny serial na podstawie innej powieści Liane Moriarty, ponownie z Nicole Kidman w roli producentki, jak i odtwórczyni jednej z głównych ról. Chodzi o powieść Nine Perfect Strangers, która została przetłumaczona na język polski pod podobnym tytułem, Dziewięcioro nieznajomych. Książka opowiada historię dziewięciu osób wiodących idealne życie. Ale jak się okazuje, tylko pozornie.


Seriale na podstawie książek, które trzeba znać >>>
 

Akcja rozgrywa się w ośrodku spa, do którego cała dziewiątka przybywa i zamierza tam przejść duchowa przemianę. Nicole Kidman wcieli się w kierującą ośrodkiem Mashę. Na kogo jeszcze możemy liczyć w obsadzie? Swój udział na pewno potwierdziła Melissa McCarthy (Agentka, Druhny) Manny Jacinto (Dobre miejsce) oraz Luke Evans, którego już niebawem zobaczymy w 2. sezonie serialu Alienista, czyli The Alienist. Angel of Darkness. Pierwszy mogliśmy oglądać na Netflix, ale na razie nie wiadomo, czy tak samo będzie w przypadku kontynuacji. 

Nine Perfect Strangers – kiedy premiera serialu?

Za produkcję Nine Perfect Strangers oprócz Nicole Kidman odpowiadają Bruna Papandrea (produkowała także Wielkie kłamstewka), jak i sama Liane Moriarty. Z kolei scenariusz przygotowują John Henry Butterworth, Samantha Strauss oraz David E. Kelley, który jest jednocześnie showrunnerem. Data premiery serialu Nine Perfect Strangers nie jest jeszcze znana.


Nie zgadniecie, co łączy seriale „Wielkie kłamstewka” i „Hannah Montana”. Miley Cyrus zaskoczyła tym samą Reese Witherspoon! >>>