Nicole Kidman, która należy do grona najpopularniejszych, a do tego najbardziej stylowych aktorek na świecie, przeszła totalną metamorfozę. Wraz z początkiem wiosny 2023 zdecydowała się na zmianę fryzury. Co ciekawe, gwiazda takich produkcji jak „Aquaman” „Wielkie kłamstewka” czy „Od nowa” postawiła na look, który lansowała pod koniec lat 80. ubiegłego wieku. 

Nicole Kidman zmieniła fryzurę 

Pamiętacie Nicole Kidman w takim wydaniu jak na zdjęciu poniżej? Kilka dekad temu pochodząca z Australii aktorka była dumną posiadaczką rudych loków. Później zaczęła eksperymentować ze swoim wizerunkiem, w tym z włosami. Wracała do rudości, natomiast najczęściej widziałyśmy ją w jasnych odcieniach blondu.  

fot. Getty Images

Nicole Kidman zachwyciła w rudych lokach 

Wczoraj (22 marca) Nicole Kidman opublikowała na Instagramie serię zdjęć, dzięki czemu dowiedziałyśmy się, że wróciła do swojego ikonicznego looku. 

Pod postem posypały się pozytywne komentarze, których autorki oraz autorzy zachwycili się efektami wspomnianej metamorfozy. Wiele osób zwróciło również uwagę na stylizację. Tym razem gwiazda pozowała w błękitnej sukience z delikatnego materiału. Idealna propozycja na wiosnę. 

Kocham twoje loki – napisał ktoś pod zdjęciem Nicole Kidman na Instagramie.

Wspaniała. Pięknie ci w niebieskim. Idealny kolor na wiosnę – brzmi inny komentarz.

Urocza i zachwycająca – czytamy w sekcji komentarzy.  

Nicole Kidman postawiła na modną fryzurę na wiosnę 2023 

Nicole Kidman promuje teraz dwa najważniejsze trendy na wiosnę 2023. Pierwszy z nich to disco loki, których fanką jest również Bella Hadid. A drugi to rudy kolor włosów. Miedziane i wpadające w czerwień odcienie zasługują na miano absolutnych hitów sezonu.