„Kocham cię” to dla niektórych naprawdę duże słowa. Warto pamiętać o tym, żeby wypowiedzieć je tylko wtedy, gdy jest się ich w stu procentach pewnym. Wyznanie miłości to jedna z piękniejszych rzeczy, jaka może spotkać nas w związku. Co jednak, jeśli jeszcze nie czujesz się gotowa, aby ją wyznać? Nie martw się, możesz to zrobić w zupełnie inny, jednak równie piękny sposób. Jak inaczej powiedzieć kocham cię? Przedstawiamy 6 sposobów. Jeśli wypowiesz te zdania, twój partner będzie pewny, że darzysz go niezwykłym uczuciem.

Jak inaczej powiedzieć kocham cię? Wypróbuj te 6 zdań

Skoro dalej tu jesteś, to prawdopodobnie zastanawiasz się co powiedzieć zamiast kocham cię. Nie trzymamy cię już dłużej w niepewności. Jeśli nie czujesz się jeszcze gotowa na te dwa magiczne słowa lub chcesz urozmaicić swoje wyznanie miłości, przychodzimy z pomocą. Te 6 zwrotów jest równie piękne, co „kocham cię” i jeszcze bogatsze. Zobacz, co powiedzieć partnerowi, aby poczuł się wyjątkowo.

„Chcę spędzić z tobą całe życie”

To wręcz deklaracja, która niesie za sobą jasny przekaz. Przecież nikt nie chcę spędzić całego życia z osobą, której nie kocha. Do tego usłyszenie od kogoś tak poważnego zdania, to naprawdę wielka rzecz. Twój partner poczuje się niezwykle wyjątkowo. Dasz mu do zrozumienia, że jest tym jedynym.

„Sprawiasz, że czuję się przy tobie najlepiej na świecie”

Chyba każdy chciałby usłyszeć takie zdanie. Jeśli w związku sprawiasz, że druga osoba czuje się najlepiej na świecie, to twoje zadanie chyba zostało wykonane. I właśnie w ten sposób może pomyśleć sobie mężczyzna, który usłyszy od ciebie, że czyni cię szczęśliwą. Love is in the air!

„Zawsze możesz na mnie liczyć”

Pokazanie wsparcia i zapewnienie, że zawsze będzie się dla drugiej osoby, to nic innego, jak „kocham cię” wypowiedziane innymi słowami. W miłości bardzo ważne jest wsparcie, dlatego, jeśli powiesz swojemu partnerowi, że zawsze może na ciebie liczyć, poczuje się znacznie spokojniejszy i przede wszystkim kochany.

„Nie wyobrażam sobie bez ciebie życia”

Póki nie wypowiadasz tego w toksyczny sposób, w formie szantażu czy manipulacji, to może to być jedno z najpiękniejszych zdań, jakie usłyszy twój partner. Zda sobie sprawę, że jest ci niezbędny do życia – w przenośni i dosłownie. Poczuje się ważny, potrzebny, doceniony i oczywiście kochany.

„Czuję się przy tobie komfortowo i bezpiecznie”

Poczucie komfortu i bezpieczeństwa są dla kobiety niezwykle ważne, jak nie najważniejsze. To właśnie na to zwracają uwagę w największej mierze przy wyborze partnera. I mężczyźni jak najbardziej zdają sobie z tego sprawę. Jeśli więc usłyszą, że zapewniają swojej partnerce te dwa ważne aspekty, poczują się wspaniale i męsko. Skoro to one są dla kobiety najistotniejsze, a on potrafi je zapewnić, to znaczy, że jest odpowiednią osobą.

Zobacz także:

„Jesteś tym, kogo potrzebuję i kogo szukałam cały czas”

Brzmi dość banalnie, ale niesie za sobą wielką wartość. Mężczyzna poczuje się wspaniale, jeśli powiesz mu, że jest tym, kogo zawsze szukałaś i potrzebowałaś. To naprawdę wyjątkowe. Zdecydowanie poczuje miłość, którą go darzysz.