Testuję wiele produktów do pielęgnacji skóry, ale rzadko naprawdę coś mnie zachwyca. Mam wymagającą cerę (suchą, naczynkową i nadreaktywną), dlatego podchodzę ostrożnie do wszystkich nowości i kolejnych „rewolucyjnych” kosmetyków na rynku. Bardziej niż na deklaracjach marketingowych, skupiam się na składzie, badaniach oraz opiniach – zarówno tych z internetu, jak i od swoich koleżanek. Zanim sięgnę po dany produkt, robię dość szeroki research. Tak było również w tym przypadku.

Po wakacjach skóra potrzebuje zazwyczaj rewitalizacji. Suche powietrze od klimatyzacji, wysokie temperatury, słona woda, mocny wiatr oraz inne czynniki zewnętrzne mają wpływ na kondycję cery. Wiedziałam, że potrzebuję serum z wysokim stężeniem składników aktywnych, które sprostałyby trudnemu zadaniu, czyli przywróceniu naturalnego glow i głębokiemu nawilżeniu skóry. Nie bez znaczenia jest dla mnie również działanie przeciwzmarszczkowe. Zdecydowanie wolę zapobiegać zmarszczkom, dlatego kurację anti-aging stosuję od 25. roku, czyli od momentu, gdy skóra zaczyna gorzej sobie radzić z regeneracją. Moje ostatnie pielęgnacyjne odkrycie jest fenomenem, jeżeli chodzi o natychmiastowe efekty, łagodzenie pierwszych oznak starzenia się i prewencję przeciwstarzeniową

Skoncentrowane serum Eucerin Hyaluron-Filler – opis

Jedno opakowanie skoncentrowanego serum Eucerin to kilka ampułek, a każda z nich jest przeznaczona na jeden dzień kuracji. Produkt zawiera kwas hialuronowy w dwóch odsłonach: krótko i długołańcuchowy, dzięki czemu nawilża skórę i wypełnia zarówno płytkie, jak i głębsze zmarszczki. Serum działa wielofunkcyjnie w temacie kuracji anti-aging. Składnik aktywnym saponina jest z kolei antyoksydantem, który świetnie chroni skórę przed wolnymi rodnikami i pobudza do produkcji kwasu hialuronowego. Dodatkowo enoxolon ogranicza naturalną degradację kwasu hialuronowego w skórze.

 

Skoncentrowane serum Eucerin Hyaluron-Filler – recenzja 

Zanim przejdę do recenzji serum Eucerin, muszę nakreślić, w jakim stanie była moja skóra po okresie letnim. Zaczerwienienia od słońca (moja cera nie reaguje dobrze na opalanie i pomimo wysokiej ochrony, miałam podrażnienia) i przesuszone czoło oraz broda były moimi głównymi zmartwieniami. Od ekspozycji na słońce i wysuszenia na mojej twarzy pojawiły się pierwsze linie. Do tego raczej matowa buzia, która sprawiała wrażenie, jakbym była przemęczona. Sięgnięcie po skoncentrowane serum Eucerin było strzałem w dziesiątkę – po 2-tygodniowej kuracji zmarszczki są wyraźnie spłycone, skóra jest gładka i miękka.

Moja skóra bardzo polubiła skoncentrowane serum Eucerin w wygodnych ampułkach. Ma ono bardzo lekką konsystencję, która łatwo się rozprowadza (ja nakładałam ją na twarz, szyję oraz dekolt) i szybko wchłania. Następnie pielęgnację domykam ulubionym kremem nawilżającym – obecnie Charlotte Tilbury Charlotte’s Magic Cream. Po kilku dniach zauważyłam, że moja cera odzyskała naturalny blask, a za sprawą kwasu hialuronowego przesuszone miejsca zniknęły. Dodatkowo serum spełniło swoje główne przeznaczenie, czyli wypełniło drobne zmarszczki. Po regularnym stosowaniu na dzień i na noc moja cera jest ujędrniona i napięta, a naturalny makijaż wygląda na niej świetnie. 

Skoncentrowane serum Eucerin Hyaluron-Filler – opinie

Nie byłabym sobą, gdybym nie sprawdziła opinii na temat skoncentrowanego serum Eucerin. Ampułki mają świetnie recenzje, a wiele osób, które już przetestowały produkt, potwierdza działanie, spłycające zmarszczki. Poniżej znajdziecie kilka fragmentów opinii, które pochodzą z oficjalnej strony Eucerin. Być może pomogą wam w podjęci decyzji o wypróbowaniu tej efektywnej kuracji anti-aging.

Zobacz także:

Skoncentrowane serum Hyaluron-Filler pozytywnie przerosło moje oczekiwania. Dzięki przyjemnej, lekkiej konsystencji dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. Serum aplikuję bezpośrednio na zmarszczki, dzięki czemu według mnie efekt jest jeszcze bardziej widoczny. Po użyciu skóra staje się zauważalnie gładsza, bardziej wypielęgnowana, a zmarszczki mniej widoczne, napisała recenzentka o pseudonimie B.

Już po kilku dniach skóra twarzy stała się gładsza i bardziej jędrna. Ten koncentrat jest teraz częścią mojego codziennego programu pielęgnacji twarzy!, wyznała internautka o nicku A.