Ta informacja wstrząsnęła całym Hollywood. Nie żyje Angela Kukawski, była menedżerka Kim Kardashian, Kanye Westa, Nicki Minaj, rodziny Tupaca Shakura i innych gwiazd amerykańskiego show-biznesu. Jak donoszą media zza oceanu, znana i ceniona w branży 55-latka została zamordowana. Jej martwe ciało policja znalazła 23 grudnia 2021 roku w bagażniku samochodu zaparkowanego w Simi Valley, zaledwie pół godziny drogi od jej domu w popularnej wśród celebrytów dzielnicy Sherman Oaks.

Nie żyje Angela Kukawski. Menedżerka gwiazd została zamordowana

Według kalifornijskiej policji za śmierć kobiety odpowiada jej chłopak, Jason Barker. 49-latek miał zabić swoją partnerkę przy użyciu noża. Mężczyzna został aresztowany i usłyszał zarzut morderstwa ze szczególnym okrucieństwem

Zamordował ją z zamiarem spowodowania okrutnego, skrajnego bólu i cierpienia w celu zemsty, wymuszenia, perswazji oraz w celu sadystycznym - czytamy w komunikacie cytowanym przez serwis internetowy TMZ.

Kardashianowie i Nicki Minaj reagują na śmierć swojej menedżerki

Na wieści o tragicznej śmierci swojej byłej menedżerki jako pierwsza zareagowała Nicki Minaj. Artystka znana z hitów „Starships” i „Anaconda” opublikowała w środę 29 grudnia poruszający wpis w swoich mediach społecznościowych.

Najciężej pracująca, najbardziej niezawodna, najsłodsza osoba, jaką mogłeś znać. Nie zasłużyłaś na to, Angela. Moje serce łamie się na myśl o twoich dzieciach. Spoczywaj w pokoju - napisała raperka.

Oficjalne oświadczenie w sprawie morderstwa Angeli Kukawski do redakcji serwisu TMZ przesłała rodzina Kardashian-Jenner.

Angela była naprawdę najlepsza. Troszczyła się o każdego z nas i sprawiała, że zdarzały się rzeczy niemożliwe. Będzie nam jej bardzo brakowało i składamy szczere kondolencje jej rodzinie i bliskim w tym najtrudniejszym czasie - czytamy.