Nikodem Rozbicki zadebiutował na dużym ekranie w głośnym filmie „Baby Blues”. Ma na swoim koncie także udział w takich produkcjach jak „Listy do M. 2”, „Listy do M. 3”, „Singielka”, „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” czy „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Natomiast teraz możemy go oglądać w serialu „Chyłka” z Magdaleną Cielecką w roli głównej (na Playerze albo już niebawem na antenie TVN). Mimo tego, że Nikodem Rozbicki jest związany ze światem kina i show-biznesu od wielu lat, niewiele wiemy o jego życiu prywatnym. Szczególnie o jego rodzinie. Aktor bardzo dba bowiem o swoją prywatność i zdecydowanie chętniej opowiada o swoich poczynaniach zawodowych. Ostatnio jednak zrobił wyjątek i opublikował zdjęcie, na którym pozuje m.in. w towarzystwie młodszego brata. Jak wygląda Tymoteusz Rozbicki?

Nikodem Rozbicki pokazał młodszego brata! Jak wygląda Tymoteusz Rozbicki?

Zdjęcia, którymi podzielił się ostatnio Nikodem Rozbicki za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, wywołały niemałe poruszenie wśród jego fanek i fanów. Aktor pozuje na nich m.in. w towarzystwie młodszego brata. Osoby, które miały okazje zobaczyć fotografie (znajdziecie je także w naszej galerii), przyznają, że Tymoteusz, bo właśnie tak ma na imię, jest podobny do Nikodema, a do tego bardzo przystojny. 

Pretekstem do opublikowania zdjęć okazał się projekt, w który są zaangażowani bracia. Nikodem Rozbicki i Tymoteusz Rozbicki zagrali razem w teledysku. Jak dowiadujemy się z opisu instagramowego postu, efekty ich pracy będzie można podziwiać już w październiku tego roku. 

W naszej galerii możecie zobaczyć wspomniane już zdjęcia z profilu Nikodema Rozbickiego na Instagramie, a także kadry, którymi podzielił się jego młodszy brat, Tymoteusz, za pośrednictwem mediów społecznościowych.