Kiedy my wspominamy plakaty idoli na ścianach naszych nastoletnich pokoi, North West prywatnym samolotem leci do Las Vegas na koncert Katy Perry, jednej ze swoich ulubionych piosenkarek. W dodatku w towarzystwie swoich przyjaciółek, czyli m.in. siostry Seleny Gomez Gracie Teefey i kuzynki Penelope Disick.

North West z przyjaciółkami w Las Vegas

Jak wiemy z obszernych relacji w mediach społecznościowych, wyjazd dla dziewczyn zorganizowała Kim Kardashian. Celebrytka zadbała o całą oprawę wydarzenia i zapewniła nawet napoje nazwane na cześć piosenek Perry. Jak potem zdradziła w relacji z koncertu, ona sama jest wielką fanką wokalistki i o ile fantastycznie bawiła się tańcząc i śpiewając do największych hitów Katy Perry, to wieczór ten jednak do końca życia najbardziej pamiętać będzie zapewne jej córka North West.

North West na scenie z Katy Perry. Czy rośnie nowa gwiazda?

W przerwie między kolejnymi kawałkami Katy Perry ogłosiła publiczności, że podobno wśród nich jest North West. TA North West. Kiedy dostała potwierdzenie (na pewno przedsiębiorcza Kim nie załatwiła tego wcześniej...), piosenkarka wyznała, że jest fanką TikToka 9-latki i obejrzała jej wszystkie filmiki. Warto dodać, że wśród najpopularniejszych nagrań North West są te z jej mamą, gdzie obie udają, że śpiewają największe przeboje Perry.

Wokalistka zaprosiła więc najstarszą córkę Kim i Kanye'go Westa na scenę. Zapytała o jej imię i wiek oraz o to, kim North West chciałaby zostać w przyszłości. Odpowiedź dziewczyny musiała zaskoczyć nawet jej mamę, bowiem 9-latka odpowiedziała... „Everything”.

Następnie Perry zaproponowała, żeby North pokazała wszystkim kilka swoich tanecznych ruchów znanych z tiktokowych nagrań. West zapytała jednak, czy mogłaby to zrobić wraz ze swoimi przyjaciółkami. To się nazywa prawdziwa przyjaźń! I tak część towarzyszek North dołączyła do niej i razem tańczyły, śpiewały oraz robiły gwiazdy tuż obok śpiewającej Katy Perry.

kimkardashian / instagram.com

Marzenia się spełniają – napisała Kim na Instagramie pokazując wideo córki ze sceny. Jednak nie wszyscy podzielali jej entuzjazm. W sieci nie zabrakło głosów, że Katy Perry powinna zaprosić na scenę kogoś innego z publiczności, a nie dziecko swojej koleżanki. Cóż, show-biznes rządzi się swoimi prawami.

Nie tylko jednak North może liczyć na niespodzianki ze strony mamy. Jakiś czas temu na wycieczkę do Anglii i mecz Arsenalu Kim zabrała swojego starszego syna Sainta i jego przyjaciół, a niedawno ze wszystkimi pociechami odwiedziła Japonię. Mama na medal?

Zobacz także: