Od jakiegoś czasu mamy możliwość zobaczenia zupełnie nowej wersji Kim Kardashian. Wszystko za sprawą konta na TikToku, które celebrytka prowadzi wraz z najstarszą córką, North West. 9-latka jest szeroko obeznana jeśli chodzi o najnowsze trendy, które królują wśród użytkowników i użytkowniczek popularnej aplikacji. Córka Kim i Kanye Westa nieraz zachęca do udziału w nagraniach również mamę, dzięki czemu internauci i internautki mają szansę zobaczyć 42-latkę w wersji domowej, zupełnie bare face no make-up. Niedawno North odtworzyła viralową choreografię z występu Rihanny podczas tegorocznego Super Bowl. 9-latka ma ukryty talent taneczny?

North West odtwarza bezbłędny występ Rihanny w najnowszym TikToku

Występ Halftime Show Rihanny podczas tegorocznego finału rozgrywek Super Bowl przeszedł do historii z wielu względów. Po pierwsze, był to debiut Barbadoski podczas wielkiego wydarzenia sportowego oraz pierwszy od siedmiu lat publiczny występ artystki przed ogromną publicznością. Uwagę przykuła także tłumaczka języka migowego, która skradła show swoją bezbłędną interpretacją i niezwykłą charyzmą. Zaskoczeniem była oczywiście wiadomość o drugiej ciąży barbadoskiej wokalistki, która dopiero co przywitała na świecie syna.

TikTok oszalał natomiast na punkcie choreografii 13-minutowego show oraz tancerzy i tancerek ze słynnej grupy Royal Family Dance Crew. Użytkowniczki i użytkownicy pieszczotliwie nazwali artystów i artystki marshmallows (z języka angielskiego – pianki) ze względu na białe kurtki o luźnym, oversize'owym kroju i spadochronowe spodnie, które zdecydowanie zaliczały się do ballon fit. Internauci i internautki tłumnie zaczęli nagrywać filmiki, które wiernie odtwarzały najbardziej pamiętliwe momenty z robiącego wrażenie show. Do ich grona dołączyła także North West, której w roli Rihanny na nagraniu towarzyszyła Monroe Cannon, córka Mariah Carey.