W nocy z niedzieli na poniedziałek fanki oraz fani Rihanny z całego świata zasiedli przed telewizorami (lub laptopami), by obejrzeć jej długo wyczekiwany występ podczas Super Bowl 2023. Jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie zaśpiewała i zatańczyła na żywo do takich hitów jak „We Found Love”, „Diamonds” czy „Work”. Uwagę zwróciła również jej stylizacja. Gwiazda pojawiła się na scenie w czerwonym total looku, który… wywołał lawinę spekulacji dotyczących jej stanu. Wybrany przez nią kombinezon podkreślał jej sylwetkę, przez co wiele osób pomyślało, że jest w ciąży. Po koncercie główna zainteresowana całą sprawą potwierdziła te doniesienia. Rihanna i A$AP Rocky spodziewają się drugiego dziecka. 

Rihanna jest w ciąży! Wokalistka potwierdziła plotki 

Tego prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. Po trwającym tylko 13 minut, ale spektakularnym występie na Super Bowl 2023 reprezentant gwiazdy potwierdził w rozmowie z serwisem „The Hollywood Reporter”, że Rihanna jest w ciąży. Niestety dodatkowe szczegóły nie zostały ujawnione. Nie wiadomo, kiedy dziecko przyjdzie na świat. Nie znamy także płci czy imienia lub imion, jakie wokalistka i A$AP Rocky chcą wybrać dla maleństwa. 

Rihanna i A$AP Rocky spodziewają się drugiego dziecka

Już niebawem Rihanna i A$AP Rocky zostaną rodzicami po raz drugi. Przypomnijmy, że gwiazdy muzyki znają się od lat, natomiast od 2020 rok są w związku. Tworzą jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Na początku ubiegłego roku ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka, a 9 miesięcy temu zostali rodzicami. Rihanna urodziła chłopca. Do tej pory ani ona, ani jej równie popularny partner nie ujawnili, jak ich syn ma na imię. Możemy się spodziewać, że szczegóły dotyczące drugiego dziecka również będą chcieli zachować dla siebie. Zresztą, mają ku temu ważne powody. Pod koniec grudnia 2022 Rihanna pokazała syna w sieci. Choć wiele osób było zachwyconych, szybko okazało się, że wokalistka zdecydowała się na ten krok, aby chronić swoje dziecko. Chciała wyprzedzić paparazzi, którzy dysponowali nieautoryzowanymi zdjęciami dziecka. Zależało jej na tym, by mieć wybór. O szczegółach pisałyśmy tutaj:

Rihanna wystąpiła na Super Bowl 2023

Przed wspomnianym występem Rihanna przyznała, że trudno zmieścić dorobek życia w kilkunastu minutach. Jej mini koncert na pewno zostanie zapamiętany na długo. W naszej galerii (poniżej) możecie zobaczyć kilka zdjęć z Super Bowl 2023.