Na początku marca do salonów IKEA w całej Polsce trafiły produkty z nowej kampanii B. Who you are – bądź sobą, która jest efektem współpracy szwedzkiej marki z Beą Åkerlund. Ta modowa aktywistka jest jedną z ulubionych stylistek gwiazd. Współpracowała już m.in. Madonną, Beyoncé, Lady Gagą i Rihanną, które tak samo jak ona, kochają podkreślać swój unikatowy wizerunek.

W kolekcji OMEDELBAR znajdziemy 33 produkty, które zamienią nasze sypialnie i garderoby w miejsca pełne luksusu, kreatywności i przepychu. W ofercie dostępne są m.in. szklane wazony w kształcie kapelusza lub buta, czerwone usta, które Bea Åkerlund zamieniła w miękką poduszkę, miski w formie korony, a także baldachim, wyjątkowe fotele, czy podnóżek ze schowkiem.

ZOBACZ TAKŻE: IKEA chce wprowadzić hot dogi dla wegetarian

B. Who you are – bądź sobą to hasło kolekcji, które jednocześnie jest mottem Bei Åkerlund. Jak sama powiedziała, zawsze chciała dzielić się nim ze światem, zachęcać do wyrażania siebie i bycia kreatywnym.

Zawsze miałam jasną wizję tego, czym powinna być ta kolekcja, od początku do końca. Mam nadzieję, że z jej pomocą zainspiruję ludzi do nieszablonowego myślenia, nakłonię ich do podejmowania ryzyka i dobrej zabawy. Dzięki temu zdecydują się kupić coś, czego nigdy nie spodziewaliby się znaleźć w IKEA. Krótko mówiąc – chcę, by ludzie zaczęli po prostu żyć pełnią życia

Musimy przyznać, że najnowsza kolekcja mebli i dodatków IKEI robi wrażenie i ciężko jest przejść obok niej obojętnie. Jeżeli chcecie wyrazić siebie nie tylko za pomocą ubrań, ale także przez swoje mieszkanie, to na pewno w asortymencie B. Who you are – bądź sobą znajdziecie coś dla siebie! 

ZOBACZ TAKŻE: Ta kolekcja Ikea sprawi, że zostaniesz projektantem wnętrz!