Wygląda na to, że rozluźnienie więzi między poszczególnymi członkami Ekipy to tylko początek ogromnych zmian zachodzących w życiu popularnych influencerów. Friz i Wersow niedawno ujawnili, że zamieszkali razem w nowej willi. Zaręczona w ubiegłym roku para coraz częściej porusza też publicznie temat przygotowań do swojego ślubu. Jak się okazało, nowy etap w życiu rozpoczyna także Nowciax. Piotr Nowak, bo tak naprawdę nazywa się ten utalentowany fotograf i youtuber, poinformował właśnie, że już wkrótce po raz pierwszy zostanie tatą.

Nowciax i jego dziewczyna spodziewają się dziecka

Jak przystało na influencera, 25-latek podzielił się tą radosną wiadomością za pośrednictwem mediów społecznościowych. W czwartek po południu Nowciax opublikował na swoim oficjalnym profilu na Instagramie zdjęcie ze swoją partnerką, fotografką Kasią Mikołowicz, znaną także jako Dscll. Dziewczyna dumnie eksponuje na nim swój już wyraźnie zaokrąglony brzuch. To jednak nie wszystko. Przyszli rodzice podzielili się też polaroidem, na którym prezentują zdjęcie z badania USG. Co ciekawe, Nowak postanowił przy okazji subtelnie odnieść się do ostatniego zamieszania wokół Ekipy.

Projekt, nad którym pracujemy od kilku miesięcy - napisał, najprawdopodobniej nawiązując do szeroko komentowanego w mediach oświadczenia Friza.

Ekscytujący wpis skomentowała już plejada gwiazd internetu, z członkami Ekipy na czele.

Ale będzie cool bobas - napisała Murcix, czyli Marta Błoch.

To jest przecudne - dodał od siebie Jakub Patecki.

Moc życzeń popłynęła również ze strony gwiazd rodzimej sceny muzycznej, które często stają przed obiektywem Mikołowicz. Gratulacje złożyli parze m.in. wokalistki Margaret i Dziarma oraz raperzy Janusz Walczuk i Żabson.

Chyba się urodzi z aparatem w dłoni hahaha. Gratulacje napisał autor hitu „Sexoholik”.

Kasia i Piotrek jeszcze tego samego dnia podziękowali fanom i znajomym za wszystkie wiadomości i komentarze z gratulacjami.

Zobacz także:

Bardzo jesteście milutcy i słodcy w tych komentarzach. Serduszko dla was - napisała przyszła mama.

Dzięki za wszystkie miłe słowa i wsparcie. Kocham was widzowie, dlatego postanowiłem się zdublować - oznajmił żartobliwie Nowciax.

Ekipa się rozpada?

Czy to już koniec Ekipy? Takie pytanie od kilku tygodni zadają sobie niemal wszyscy wierni widzowie najpopularniejszego składu na polskim YouTube. Już od dłuższego czasu było wiadomo, że słynna grupa influencerów wraz z końcem lipca zmuszona będzie opuścić zajmowany do tej pory ogromny dom na przedmieściach Krakowa. Powód był prosty - zakończenie umowy najmu. Jednak ku zaskoczeniu fanów Ekipy, członkowie projektu Karola Wiśniewskiego tym razem nie zdecydowali się na ponowne znalezienie wspólnego lokum, w którym mogliby dalej razem mieszkać i nagrywać swoje filmy. 

Choć youtuberzy zapewniają, że Ekipa wciąż ma się świetnie, w internecie aż huczy od plotek o rzekomym konflikcie, który sprawił, że każdy zdecydował się pójść w swoją stronę. 

Co ciekawe, sam Friz oznajmił, że nie będzie komentował pojawiających się w sieci doniesień na temat domniemanego rozpadu Ekipy oraz kłótni między członkami projektu, którzy do tej pory uchodzili za dobrych znajomych, a nawet przyjaciół.

Wolę zrobić dla was jakiś projekt, dać wam trochę fajnych wrażeń. Skupmy się na nowych, fajnych projektach i im dajmy tę całą uwagę, ja tak zamierzam i chciałbym, żebyście i wy wspierali i poświęcili uwagę wszystkim projektom każdej osoby, która brała udział w projekcie Dom Ekipy - stwierdził w oświadczeniu opublikowanym pod koniec lipca w serwisie Twitter.

Myślicie, że to faktycznie początek końca Ekipy?