Po pierwszym sezonie „I tak po prostu”, czyli kontynuacji kultowego serialu z lat 90. „Seks w wielkim mieście”, aktorki i aktorzy powrócili na plan i nagrywają drugą serię hitu HBO Max. Od czasu do czasu do internetu trafiają kadry z planów zdjęciowych na ulicach Nowego Jorku. Widzimy na nich oczywiście główne bohaterki produkcji – Carrie, Mirandę i Charlotte.

Teraz znów nam się poszczęściło, ponieważ dostałyśmy i dostaliśmy kolejny wizualny „spoiler”. Chodzi o zdjęcie Sarah Jessiki Parker w ikonicznej sukni ślubnej, którą mogłyśmy i mogliśmy oglądać w filmie „Seks w wielkim mieście” z 2008 roku! Czyżby w 2. sezonie „I tak po prostu” również szykował się ślub? I czy może panem młodym będzie Aidan, który powróci do życia Carrie?

„I tak po prostu”" 

4 listopada światło dzienne ujrzało zdjęcie, na którym widzimy Sarah Jessicę (serialową Carrie Bradshaw) w zjawiskowej sukni ślubnej od Vivienne Westwood. Tak! To ta sama kreacja, którą główna bohaterka miała na sobie w pierwszym reboocie „Seksu w wielkim mieście” (z 2008 roku), gdy zamierzała wziąć ślub z Bigiem! 

Déjà vu? – głosi podpis fotografii na oficjalnym profilu serialu na Instagramie (zobacz więcej kadrów w naszej GALERII). Aktorka poza sukienką jest ubrana w imponującą szmaragdową pelerynę oraz pasujące rękawiczki i buty w tym samym kolorze. We włosach ma pióra. Zdjęcie zostało wykonane na schodach, prawdopodobnie przed budynkiem, w którym dawniej mieszkała Brawdshaw.

Gdy Carrie ostatnim razem miała na sobie tę kreację, sprawy nie potoczyły się po jej myśli. Mr Big stchórzył i zostawił ukochaną przy ołtarzu.

Nie wiemy, dlaczego bohaterka „I tak po prostu” ma na sobie sukienkę, którą (umówmy się) zakłada się tylko w jednym celu. Wiemy natomiast, że do akcji wraca John Corbett, czyli serialowy Aidan! Poprzednim razem na ekranie pojawił się w produkcji „Seks w wielkim mieście 2” z 2010 roku. Wszyscy pamiętamy ich sławetny pocałunek... Czekamy zatem na wielki comeback pary, która należała do ulubionych widzek i widzów.

Na rozwiązanie zagadki musimy jednak jeszcze trochę poczekać, ponieważ data premiery 2. sezonu serialu nie jest jeszcze znana. Mówi się, że kolejna odsłona „I tak po prostu” pojawi się na platformie HBO Max w 2023 roku.

Zobacz także: