W Polsce otwarto gigantyczny sklep internetowy Wildberries

Jeśli dotychczas robiłyście zakupy na AliExpress, bo lubicie mieć duży wybór (ale zawsze narzekałyście na jakość produktów i czas oczekiwania), mamy dla was dobrą wiadomość. W Polsce otwarto właśnie nowy, gigantyczny sklep internetowy. Wildberries to platforma sprzedażowa, która pod względem ilości asortymentu z powodzeniem może konkurować z chińskim odpowiednikiem, oferuje jednak o wiele lepsze produkty. W tym ubrania i dodatki z metką popularnych sieciówek oraz bardziej lukusowych marek.

Robicie zakupy online? Będziecie zachwyceni tą funkcją, której najprawdopodobniej nie znaliście!

Co można kupić w Wildberries?

W Wildberries kupicie zresztą nie tylko ubrania, biżuterię, torebki czy buty, ale i bardziej zaskakujące akcesoria: naszywki na ubrania, pompony (!), kosmetyczki, lusterka, aktówki czy walizki. Dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Wildberries oferuje produkty tysięcy marek (a liczba ta stale rośnie)! Na każdą literę alfabetu znajdziecie aż kilkaset propozycji. Wśród nich są marki, takie jak: Guess, Tommy Jeans, Puma, UGG, Lacoste czy Calvin Klein, ale i bardziej przystępne cenowo brandy - na przykład Mango

Założycielką i właścicielką platformy jest Tatiana Bakalchuk, uznana przez prestiżowy magazyn Forbes za drugą najbogatszą kobietę w Rosji. Wildberries z sukcesem prowadzi nie tylko w swojej ojczyźnie, ale na Białorusi, w Armenii, Kazachstanie i Kirgistanie. Polski sklep jest jej pierwszym sklepem otwartym na terenie Unii Europejskiej. 

Trendy 2020: Modne płaszcze, które kupicie na wyprzedażach.