Nazwy trendów urodowych często pochodzą od popularnych dań czy napojów. Są inspirowane ich kolorami, a nawet strukturami. Nam z kolei łatwiej jest je sobie wyobrazić. Ostatnio informowałyśmy o milkshake nails, czyli o stylizacji powstałej na bazie popularnego koktajlu mlecznego, którą można wykonać za pomocą jasnych, wręcz rozbielonych lakierów do paznokci o lekko transparentnym wykończeniu. Kolejny trend w manicure w tym stylu to oat flat white nails. Tłumaczymy, czym wyróżniają się te modne paznokcie 2023 dla minimalistek i minimalistów

Modne kolory paznokci na wiosnę 2023: napój owsiany

Gdy prezentowałyśmy zestawienie pt. „Modne kolory paznokci 2023”, wspomniałyśmy m.in. o napoju owsianym. To jasny beż, który plasuje się gdzieś między mleczną bielą a klasycznym beżem. Jest stylowy i oryginalny (na pewno nadal mniej popularny niż wspomniane przed chwilą odcienie), a do tego (nie mamy już żadnych wątpliwości) jest zgodny z trendami na nadchodzące miesiące. Oat flat white nails, które są tak piękne, że nie sposób przejść obok nich obojętnie, opierają się właśnie na tym kolorze. 

Modne paznokcie na wiosnę 2023 dla minimalistek: oat flat white nails 

Przejdźmy do sedna. Oat flat white jest jedną z najczęściej zamawianych kaw w modnych czy hipsterskich kawiarniach. To podwójne espresso z dodatkiem napoju owsianego, który nie jest tak mocno spieniany jak np. w przypadku cappuccino czy cafe latte. Taka kawa jest bardzo aromatyczna, a powstały na jej bazie trend w manicure ultra stylowy. Oat flat white nails opierają się na jednym, ale odpowiednio dobranym odcieniu, który stanowi mieszankę najpiękniejszych odcieni beżu, mlecznej bieli oraz jasnego brązu. To, po jaki produkt sięgniesz, a co za tym idzie: jaka barwa stanie się dominującą, zależy wyłącznie od ciebie i twoich preferencji. To samo dotyczy tak zwanego topu. Możesz postawić na wysoki połysk albo na matowe wykończenie. 

Odcień napoju owsianego zachwyca w wersji solo. Wygląda dobrze zarówno na długich, jak i krótkich paznokciach, do tego na spiłowanych na niemal każdy kształt. Prezentuje się świetnie w towarzystwie złotej (lub pozłacanej) biżuterii, na czele z pierścionkami, sygnetami oraz bransoletkami. Jest bardzo uniwersalny. Pasuje nie tylko do kawy, którą regularnie zamawiasz w ulubionej kawiarni, ale także do niemal wszystkich elementów garderoby. Sprawdzi się na co dzień i na specjalne okazje – szczególnie, jeśli będziesz chciała albo chciał, by twój manicure nie odciągał uwagi od stylizacji, ale idealnie ją uzupełniał. 

No i jeszcze jedno: oat flat white nails to stylowa alternatywa dla innego – popularnego kilka sezonów temu trendu w manicure. A konkretnie dla nude manicure. 

Minimalistyczne paznokcie na wiosnę 2023: oat flat white nails – inspiracje 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych inspiracji na oat flat white nails, scrolluj dalej. W naszej galerii (na dole strony) znajdziesz selekcję najpiękniejszych stylizacji w tym stylu. Pamiętaj, że nie trzeba odwzorowywać ich 1:1. Skorzystaj z poleceń profesjonalnych manicurzystek i manicurzystów, jak również beauty influencerek i influencerów, a następnie... puść wodze fantazji. Kombinuj. Baw się odcieniami i fakturami. Uzupełnij swój manicure o ulubione zdobienia. Jedyne, co cię ogranicza, to własna wyobraźnia. Możesz wystylizować paznokcie samodzielnie albo w nail barze. I tutaj mały tip od nas: jeśli nie wiesz, jak poprawnie wykonać manicure, lepiej skorzystać z pomocy, wiedzy i doświadczenia profesjonalistki czy profesjonalisty. W innym wypadku możesz zniszczyć swoje paznokcie. Ale, oczywiście, ostateczna decyzja należy do ciebie.