Offset dostarczył nam przesłodkiego father-daughters moment. 31-latek wybrał się na premierę filmu „Mała syrenka”, ale nie sam. Towarzyszyły mu jego dwie córeczki – 8-letnia Kalea i 5-letnia Kulture. So cute!

Offset z córkami na premierze „Małej syrenki”. Wyglądali przepięknie

Członek grupy Migos pojawił się na błękitnym dywanie ze swoimi dwiema najmłodszymi córkami. Ta trójka zabrała całe show i uwagę skupiła właśnie na sobie. Nie ma co się dziwić. Przede wszystkim dzieci gwiazd zawsze wzbudzają emocje (tym bardziej na ściankach), a poza tym raper, Kulture i Kalea wyglądali po prostu zjawiskowo.

Offset oddał hołd jednej z głównych postaci z filmu – księciu Erykowi i założył białą marynarkę w stylu royalsów, do której dobrał czarne spodnie i eleganckie buty. Oczy tradycyjnie zasłonił okularami z ciemnymi szkłami. Jeśli chodzi o jego córeczki, to wcieliły się one w prawdziwe księżniczki. Obie miały pofarbowane włosy na kolor czerwony, tak jak główna bohaterka produkcji. Zarówno Kulture, jak i Kalea miały na sobie ogromne, spektakularne sukienki. 5-latka zachwyciła w czarnej kreacji o kroju bombki z białą aplikacją na końcu trenu. Na głowie miała tiarę. 8-latka z kolei była przeciwieństwem swojej siostry przyrodniej, bo wybrała białą kreację z czarnymi elementami, ale o tym samym kroju.

 fot. Frazer Harrison / Staff / Getty Images

Dziewczynki pozowały na ściance ze swoim tatą i trzymały go za ręce. Cała trójka wyglądała przeuroczo i niezwykle elegancko.

31-latek opublikował również post na Instagramie ze swoimi córkami w stylizacjach z tego właśnie wydarzenia. Syrenia premiera z moimi księżniczkami – napisał i dodał hashtag #littlemermaid.

Offset – dzieci

Artysta doczekał się aż piątki dzieci. Aktualnie 31-latek jest w związku z Cardi B, z którą ma dwójkę pociech – wspomnianą już córkę Kulture i rocznego synka Wave’a. Kalea natomiast jest owocem poprzedniego związku, tak samo, jak Jordan i Kody.

Zobacz także:

„Mała syrenka” – kiedy premiera w Polsce?

Produkcja z gwiazdorską obsadą (Halle Bailey, Javier Bardem, Simone Ashley) ma zaplanowaną premierę już wkrótce, bo na 24 maja tego roku. W Polsce film ujrzy światło dzienne 26 maja. „Mała syrenka” dostępna będzie w kinach. Aby umilić sobie oczekiwanie, zobaczcie zwiastun.