Komedie romantyczne cieszą się wśród polskich widzów sporym powodzeniem. Nic dziwnego, że twórcy decydują się więc na kolejne produkcje. A jedną z nich będzie Miłość na pierwszą stronę. Obraz wyreżyseruje Maria Sadowska, która ma na swoim koncie m.in. hit Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, zaś za scenariusz odpowiedzialny jest Mariusz Kuczewski, współtwórca sukcesu serii Listy do M. Kogo natomiast zobaczymy na ekranie?

„Miłość na pierwszą stronę” – obsada. Kto pojawi się  na ekranie? 

W nowej polskiej komedii romantycznej Miłość na pierwszą stronę nie zabraknie znanych twarzy. Główne role zagrają Olga Bołądź, dla której będzie to pierwsza pierwszoplanowa rola w tego typu formacie, oraz Piotr Stramowski – on z kolei z tym gatunkiem filmowym miał styczność przy okazji Narzeczonego na niby, gdzie partnerował Julii Kamińskiej. 

W obsadzie znaleźli się także Tomasz Oświeciński, który rozgłos zyskał dzięki produkcjom Patryka Vegi, Rafał Zawierucha, który ma na koncie rolę w filmie Quentina Tarantino Pewnego razu… w Hollywood, Magdalena Schejbal widziana niedawno w serialu Sefixy, Magdalena Koleśnik, doskonale znana zarówno miłośnikom serialu BrzydUla, jak i odtwórczyni głównej roli w filmie Sweat w reżyserii Magnusa von Horna, który niebawem wejdzie do kin, Mateusz Damięcki (Kochaj i tańcz) oraz Ewa Telega (Przyjaciółki). 

„Miłość na pierwszą stronę” – fabuła. O czym będzie nowa komedia romantyczna”

Miłość na pierwszą stronę opowie współczesną historię kopciuszka. A dokładnie Niny (Olga Bołądź), zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa, która stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzo. Pewnego dnia na swojej drodze spotyka Roberta (Piotr Stramowski), syna pary prezydenckiej i najlepszą partię w Rzeczpospolitej, który marzy o tym, by uwolnić się o blasku fleszy i żyć na własnych zasadach. Spotkanie tej dwójki, jak nietrudno się domyślić, zmieni ich dotychczasowe życie o 180 stopni. Czy uczucie, które ich połączy, będzie tylko romansem, który nada się na tytułową pierwszą stronę, czy prawdziwą miłością? 

„Miłość na pierwszą stronę” – premiera. Kiedy film trafi do kin?

Zdjęcia do filmu Miłość na pierwszą stronę już się rozpoczęły. A premiera planowana jest na pierwszy kwartał 2022 roku. Póki co, i to w naszej galerii na górze strony, możecie zobaczyć pierwsze ujęcia z planu.