Olga Kaczyńska zyskała popularność dzięki „Top Model”. Zwyciężyła w drugiej edycji popularnego programu TVN, a tym samym otworzyła sobie drzwi do świata modelingu. Jakiś czas później przyznała, że nie odnalazła się w świecie show-biznesu. Wybrała inną drogę. Natomiast pozostała aktywna w mediach społecznościowych. I to właśnie za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie informuje swoich fanów oraz fanki o najważniejszych wydarzeniach ze swojego życia. W lipcu 2021 roku wzięła ślub i zmieniła nazwisko na Samolińska, a do sieci wrzuciła kilka uroczych fotografii z ceremonii, w tym z mężem. A teraz spodziewa się pierwszego dziecka. Zobaczcie zdjęcia z ciążowym brzuszkiem w roli głównej i poznajcie szczegóły.  

Olga Kaczyńska jest w ciąży. Zwyciężczyni „Top Model” pokazała zaokrąglony brzuszek

Olga Kaczyńska opublikowała na Instagramie zdjęcia, które wywołały szczególne poruszenie wśród jej obserwatorek i obserwatorów. Na pierwszym pozuje sama, na drugim w towarzystwie męża. Na obu widać zaokrąglony – ciążowy brzuszek. Zwyciężczyni drugiej edycji „Top Model” uzupełniła swój post charakterystyczną grafiką z bocianem, jak również opisem, który wskazuje, że jej rodzina niebawem się powiększy.

Nasza trójka – napisała Olga Kaczyńska na Instagramie. 

Olga Kaczyńska z „Top Model” zostanie mamą po raz pierwszy. Znamy płeć dziecka

Uwagę zwracają również hashtagi pod najnowszym zdjęciem na oficjalnym profilu Olgi Kaczyńskiej na Instagramie. #itsagirl – napisała gwiazda „Top Model”, a tym samym ujawniła, że urodzi dziewczynkę. Z kolei inny znacznik wskazuje, że jest w 23 ciąży. W związku z tym możemy się spodziewać, że jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat na początku lata tego roku.