Oliwia Bieniuk rozstała się z chłopakiem! To oficjalne, bo gwiazdka opowiedziała o tym osobiście w wywiadzie, który serwis Pudelek.pl przeprowadził z nią podczas zakończonego niedawno Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie. „Jestem singielką już od jakiegoś czasu” – wyznała. Zapytana, czy jest na etapie poszukiwań nowego chłopaka, stanowczo odpowiedziała, że nie.

„Na razie nie chce w ogóle wchodzić w związki. Mam dosyć” – wyznała.

Oliwia Bieniuk rozstała się z chłopakiem. Co się stało?

Córka przedwcześnie zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka nie chciała mówić jednak o przyczynach rozpadu związku. Dała do zrozumienia, że były ku temu wyraźne powody, ale to „delikatny temat i prywatna sprawa”. To by wyjaśniało, dlaczego od pewnego czasu przestała się pokazywać z Michałem Krasodowskim, modelem i żeglarzem, czyli swoim byłym chłopakiem. I całą uwagę skupiła na własnej karierze w modelingu, a także na nauce – w tym roku zdawała egzamin maturalny. I nie tylko, bo jak wiadomo, Oliwia Bieniuk już niebawem wystąpi w 12. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Marzy jej się także szkoła aktorska.

18-letnia gwiazda wyznała także, że nie zamierza logować się na Tinderze, bo „nie korzysta raczej z takich portali”, choć zdradziła, że od czasu do czasu zagląda tam jednak ukradkiem. „W celach researchowych?” – dopytał dziennikarz, a ona nie zaprzeczyła. Widać było jednak, że jest lekko zawstydzona rozmową na ten temat.