Open'er Festival 2021 został odwołany ze względu na pandemiczną rzeczywistość. Jednak w zamian za to Alter Art, agencja stojąca za wydarzeniem, zorganizowała coś zupełnie nowego - Open'er Park. W lipcu i w sierpniu będziemy mogły i mogli wziąć udział w licznych kameralnych koncertach (w tym grupy Maneskin, która wygrała tegoroczną Eurowizję i podbiła serca słuchaczek oraz słuchaczy na całym świecie), jak również innych kulturalno-rozrywkowych aktywnościach w gdyńskim parku Kolibki.

Open'er Festival 2022 - kto wystąpi

Open'er Festival 2022 odbędzie się w Gdyni w dniach 29.06 – 2.07. Jedną z jego gwiazd jest uwielbiany w naszym kraju Michael Kiwanuka, który wystąpi 1 lipca w Gdyni. Oprócz niego będzie można zobaczyć i usłyszeć: Twenty One Pilots czy The Chemical Brothers. Właśnie dowiedziałyśmy się też, że line-up Alter Stage zasilą w 2022 roku Sylvan Esso, Flohio, Inhaler i Iceage.

Open'er Festival 2022 - Imagine Dragons

Na tym jednak nie koniec muzycznych niespodzianek, ponieważ jednym z headlinerów wydarzenia Open'er Festival 2022 została grupa Imagine Dragons, która wystąpi na openerowej Main Stage 29 czerwca. Co warto wiedzieć o Imagine Dragons, jeśli nie zaliczacie się do ich wiernych fanek i fanów? Na czele tej amerykańskiej formacji, która powstała w 2009 roku, stoi Dan Reynolds. Chłopaki tworzą muzykę z pogranicza rocku, popu, elektroniki, a zdarza się, że zahaczą również o hip-hop. Debiutancki album wydali po trzech latach działalności - w 2012 roku. Night Visions trafił na 2 miejsce Billboard 200. Utwór Radioactive, który znalazł się na tym krążku, zapewnił grupie pierwszą nagrodę Grammy. W marcu tego roku Imagine Dragons wypuścili pierwsze od 2018 roku nowe utwory, zapowiadając kolejne płytowe wydawnictwo. Czekamy! I na koncert, i na album!

Open'er Festival 2022 - bilety

Bilety na Open'er Festival 2022 są już w sprzedaży. Można je kupować do 6.06.2022 lub do wyczerpania puli.

 Karnet 4 DNI - 649 ​​​PLN

Karnet 4 DNI + pole namiotowe - 749 PLN

Karnet weekendowy (pt + sob) - 459 PLN

Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe - 529 PLN

Bilet jednodniowy - 315 PLN

 Wszystkie bilety zakupione na Open'er Festival Powered by Orange 2020 i 2021 zachowują ważność na nową datę festiwalu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronach festiwali.