Dua Lipa pierwszą headlinerką Open’er Festival 2024

Open’er Festival w końcu ogłosił wiadomość, na którą czekali wszyscy. Dowiedzieliśmy się, kto wystąpi dla nas na największym polskim wydarzeniu muzycznym. I szczerze nie mogłybyśmy być bardziej zadowolone z tego wyboru. Na Open’erze 2024 wystąpi Dua Lipa! Jej show oglądać będziemy mogli w czwartek 4 lipca 2024 roku.

Warto zaznaczyć, że 28-letnia artystka miała wystąpić na festiwalu w 2022 roku. Plany pokrzyżowała jednak burza, a koncert nie odbył się. Obiecała, że wróci. I wraca najszybciej, jak to było możliwe – czytamy w mediach społecznościowych Open’era.

Fanki i fani nie posiadają się ze szczęścia. Komentarze mówią same za siebie:

Yaaas, wróci, żeby odrobić zaległy występ.

Omgggggg.

Może tym razem się uda.

Ekstra.

Wokalistka wydała właśnie nowy singiel „Houdini”, który zwiastuje, że już niedługo światło dzienne ujrzy jej album! Na koncercie w lipcu, oprócz hitów takich jak „New Rules” czy „Levitating”, możemy więc spodziewać się nowej muzyki. To z pewnością będzie jedno z największych show w historii Open'era. 

My już nie możemy się doczekać i odliczamy dni do Open’era 2024. Gdy pojawią się kolejne ogłoszenia, od razu was o tym poinformujemy. Stay tuned!

Foo Fighters kolejnym headlinerem Open'er Festival 2024

Na kolejne ogłoszenie nie trzeba było długo czekać. Znamy już drugiego headlinera przyszłorocznego Open'er Festival. To absolutna legenda muzyki rockowej - zespół Foo Fighters. Panowie wystąpią na Orange Main Stage pierwszego dnia festiwalu - 3 lipca

Foo Fighters kolejnym headlinerem Open’era 2024! W środę, 3 lipca spełnią się marzenia wielu fanów - spodziewajcie się maratonu wyśpiewanych wspólnie klasyków Foo Fighters! Z dumą ogłaszamy, że jeden z najbardziej kultowych zespołów rockowych ostatnich trzech dekad wystąpi w Gdyni na Orange Main Stage! Bilety: opener.pl - czytamy na Instagramie festiwalu. 

Trzeba przyznać, że zapowiada się naprawdę mocny line-up. Z niecierpliwością czekamy na kolejne ogłoszenia. I coś czujemy, że te już niedługo!

Zobacz także: