Oscary 2021 różnią się od poprzednich ceremonii. Najważniejsze nagrody w przemyśle filmowym wręczano dotąd na przełomie lutego i marca. Natomiast ze względu na pandemię koronawirusa tegoroczna gala została przeniesiona na koniec kwietnia. Wprowadzone zostały również dodatkowe obostrzenia oraz środki, które mają zapewnić bezpieczeństwo zaproszonym gościom i gościniom. W tym roku na czerwonym dywanie na Union Station w Los Angeles mogłyśmy podziwiać takie gwiazdy jak m.in. Vanessa Kirby, Amanda Seyfried czy Zendaya. Ich kreacje zachwyciły. Jednak to o stylizacji Margot Robbie mówi się najwięcej. Dlaczego? Aktorka zaprezentowała na czerwonym dywanie najmodniejszą fryzurę na sezon wiosna-lato 2021. 

Oscary 2021: Margot Robbie zachwyciła na tegorocznej gali

Margot Robbie niewątpliwie należy do grona najlepiej wyglądających gwiazd na 93. ceremonii wręczenia Oscarów. Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w srebrnej sukience na cienkich ramiączkach od Chanel. Jej stylizację dopełniły natomiast minimalistyczny makijaż oraz nowa fryzura, która zachwyciła, a zarazem zaskoczyła cały świat. O jakie cięcie chodzi? 

Niski, luźny kucyk i grzywka – oto fryzura, jaką gwiazda takich produkcji jak Legion samobójców, Wilk z Wall Street czy Pewnego razu… w Hollywood zaprezentowała podczas tegorocznej ceremonii wręczenia Oscarów.  To pozornie nieidealne i proste (w dobrym tego słowa znaczeniu) upięcie z całą pewnością zasługuje na miano jednego z najmodniejszych w sezonie wiosna-lato 2021. Margot Robbie prezentowała się w nim ultra stylowo!

Fryzura, która Margot Robbie lansowała podczas Oscarów 2021, ma jeszcze jedną zaletę. Można ją z łatwością odtworzyć. I to w (dosłownie!) kilka minut. Warto o tym pamiętać, tworząc stylizacje na specjalne okazje, np. na wesele, na randkę i nie tylko. 

W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć zdjęcia Margot Robbie z gali wręczenia Oscarów 2021. Gwarantujemy, że jej stylizacja, w tym – oczywiście – fryzura absolutnie cię oczaruje.