Oscary 2024 – jak co roku – przyciągnęły tłum gwiazd. Na prestiżowym wydarzeniu pojawiła się m.in. Margot Robbie, czyli gwiazda „Barbie” – jednego z najgłośniejszych filmów ubiegłego roku. Promując produkcję, popularna aktorka chętnie wybierała stylizacje inspirowane kultową lalką. W jej garderobie królował róż. Jednak w Dolby Theatre w Los Angeles pojawiła się w cekinowej sukience maxi w kolorze, który można określić jako nieoczywista mieszanka czerni i brązu. Swój look uzupełniła o zachwycający manicure. Wybrała jeden z najmodniejszych kolorów paznokci na wiosnę 2024. Chętnie zainspirujemy się nią w tym sezonie. 

Oscary 2024: Margot Robbie na czerwonym dywanie

Choć oficjalnie Margot Robbie nie chowa urazy do Amerykańskiej Akademii Filmowej, która nie nominowała jej do Oscara za główną rolę w „Barbie”, mówi się, że kreacja Versace to jej wersja sukienki zemsty. Trzeba natomiast zaznaczyć, że to tylko plotki. A niezależnie od tego, czym aktorka kierowała się, wybierając tę stylizację, wyglądała świetnie na czerwonym dywanie. Zresztą, zobaczcie same i sami:

fot. Getty Images / Mike Coppola / Staff

Paznokcie Margot Robbie olśniewają. Idealnie uzupełniły jej oscarową stylizację

Margot Robbie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że stylizacja nie może zostać uznana za kompletną bez odpowiednio dobrych: makijażu, fryzury i manicure’u. Gwiazda postawiła na charakterystyczny dla siebie look z delikatnym glow. Natomiast długie blond włosy pozostawiła swobodnie rozpuszczone. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie zwróciły uwagi także na jej paznokci. Są bowiem całkowicie zgodne z trendami beauty na sezon wiosna-lato 2024. 

Gwiazda „Barbie” zdecydowała się na prosty (w dobrym tego słowa znaczeniu) manicure w odcieniu karmelu. Chciałam, aby kolor pasował do brązowych odcieni jej sukienki, ale jednocześnie sprawiał wrażenie lekkiego i nowoczesnego – przyznała Betina Goldstein, czyli znana i ceniona w branży manicurzystka, która regularnie współpracuje ze wspomnianą aktorką. Warto dodać, że paznokcie Margot Robbie zostały spiłowane na kształt migdałków – jeden z najbardziej pożądanych, a zarazem najchętniej wybieranych. 

Jednokolorowy manicure to niekwestionowany hit tej wiosny. Jeśli szukacie inspiracji na modne paznokcie 2024, koniecznie weźcie tę propozycję pod uwagę.