Shia LaBeouf - oskarżenia o przemoc

Gdy pod koniec 2020 roku FKA twigs wyjawiła, że były chłopak, Shia LaBeouf, znęcał się nad nią, kariera aktora zawisła na włosku.  Brytyjska piosenkarka, która była w związku z hollywoodzkim gwiazdorem przez ponad rok (2018-2019), zdradziła, że mężczyzna zafundował jej prawdziwe piekło. Oskarżyła go o przemoc fizyczną, psychiczną, seksualną.

–  Dusił mnie w środku nocy, rzucił o samochód – wyjawiła w swoim oświadczeniu, informując, że złożyła pozew przeciwko byłemu chłopakowi.

Jak zapewniła FKA twigs, zdecydowała się opowiedzieć o swoim koszmarze „nie dla osiągnięcia osobistych korzyści, ale w celu wyjaśnienia sprawy i zapewnienia, że żadna kobieta nie będzie już narażona na nadużycia, jakich dopuszcza się Shia LaBeouf”.

Niedługo po oskarżeniu ze strony artystki na temat swoich negatywnych doświadczeń z aktorem opowiedziała również Sia. Australijska piosenkarka wyjawiła, że została przez gwiazdora „oszukana i wykorzystana”, nazwała go „patologicznym kłamcą”.

Odtwórca głównych ról w uznanych filmach, takich jak m.in. „Sokół z masłem orzechowym” i „American Honey” przyznał, że ma problemy z wybuchami agresji i alkoholem. Zadeklarował, że przerwie karierę i zacznie się leczyć.

– Przez lata byłem przemocowy wobec samego siebie i innych. Zdarzało mi się ranić najbliższych mi ludzi. Wstydzę się tego i przepraszam wszystkich, których zraniłem –  oznajmił.

Głosu w sprawie nie zabrała wtedy ówczesna dziewczyna gwiazdora – córka Andie MacDowell, Margaret Qualley. Aktorka, którą na pewno kojarzycie z głównej roli w serialu Netflixa „Sprzątaczka”, miała w tamtym czasie 26 lat.

Teraz amerykańskie media informują, że Shia LaBeouf, który wrócił już do wykonywania zawodu (dostał główną rolę w biograficznym filmie o ojcu Pio, reżyserowanym przez Abla Ferrarę), zostanie ojcem. Kim jest przyszła matka dziecka?

Shia LaBeouf i Mia Goth spodziewają się dziecka

Mia Goth (właściwie Mia Gypsy Mello da Silva Goth) to brytyjska aktorka i modelka. Odtwórczyni roli Sary w głośnej „Suspirii”, na wielkim ekranie zadebiutowała w filmie „Nimfomanka” Larsa von Triera, u boku Charlotte Gainsbourg i Willemema Dafoe. To właśnie na planie tej produkcji poznała swojego przyszłego męża. W 2014 roku zagrała w teledysku Future Unlimited do „Haunted Love”, który wyreżyserował jej wybranek. 

Zobacz także:

Mia i Shia wzięli ślub w 2016 roku, ale w 2018 roku postanowili się rozstać. Jak donosiły serwisy plotkarskie, para zeszła się w 2020 roku, niedługo po oskarżeniach o przemoc ze strony FKA twigs.

Aktorzy pilnie strzegą swojej prywatności, unikają imprez i pojawiania się na ściankach, ani ona, ani on nie prowadzą oficjalnych profili w mediach społecznościowych.  Mimo ich starań, by zachować anonimowość, tabloidy już w listopadzie ogłosiły, że Goth i LaBeouf spodziewają się dziecka. Podawano wtedy, że aktorka jest w 4 lub 5 miesiącu ciąży.

Wykonane ostatnio zdjęcia Mii potwierdziły te plotki. Paparazzi „przyłapali ją” podczas robienia zakupów w Pasadenie (Kalifornia). Wszystko wskazuje na to, że Shia zostanie ojcem już naprawdę niedługo. Myślicie, że zmienił się na dobre?