Koniec 2020 roku zbliża się nieubłaganie. To czas podsumowań, ale również snucia planów na przyszłość i wyznaczania sobie nowych celów. Wiele osób zastanawia się, co przyniesie kolejny – 2021 rok. Czy będzie lepszy od poprzedniego? A może wręcz przeciwnie? W znalezieniu odpowiedzi na te (i inne) pytania mogą pomóc nam… gwiazdy. Sprawdź, dla których znaków zodiaku 2021 rok będzie dobry i szczęśliwy, a także, komu będzie sprzyjać los. Jeżeli urodziłaś się pod jednym z nich, naprawdę możesz odetchnąć z ulgą. 

2021 rok będzie dobry i szczęśliwy dla tych znaków zodiaku

Byk (23.07-22.08)

2021? To będzie naprawdę dobry rok dla zodiakalnych Byków. Szczególnie pod względem zawodowym. Jeżeli prowadzisz własną firmę, możesz spodziewać się wielu korzyści (szczególnie tych finansowych). Pracujesz na etacie? Szef już wkrótce zauważy i doceni Twoje starania. Być może już wkrótce otrzymasz propozycję awansu. Los uśmiechnie się także do tych osób urodzonych między 23 lipca a 22 sierpnia, które są na etapie poszukiwania pracy. 

Sukcesy na polu zawodowym korzystnie wpłyną na Twoją samoocenę. Wzrośnie Twoja pewność siebie. To dobrze. Pamiętaj jednak, że praca nad sobą, to długi (i momentami) wyczerpujący proces. Nie osiadaj na laurach. 

2021 rok to niewątpliwie dobry czas na realizację (nawet tych najskrytszych) marzeń. Daleka podróż? Nowy dom i samochód? W nadchodzącym roku nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a przede wszystkim w pierwszej jego połowie. Pamiętaj o tym! 

Szczęśliwe dni tygodnia dla każdego znaku zodiaku. To wtedy powinnaś załatwiać ważne sprawy i podejmować trudne decyzje! >>>

Waga (23.09-22.10)

2021 przyniesie zodiakalnym Wagom wiele zmian! Tych, które będą miały największy wpływ na Twoje życie, spodziewaj się w trzecim i czwartym kwartale. I niczego się nie obawiaj, ponieważ gwiazdy nie mają wątpliwości, że będą to zmiany na lepsze. W przyszłym roku uśmiech nie będzie Ci schodził z twarzy!

Wspomniane już zmiany na lepsze dotyczą przede wszystkim Twojego życia uczuciowego. Jesteś w stałym związku? Wszystko wskazuje na to, że Twoja relacja wejdzie na wyższy poziom. Jeśli jesteś singielką, miłość już niebawem zapuka do Twoich drzwi. W tym wypadku może chodzić o zupełnie nową – nieznaną Ci jeszcze osobę albo o kogoś, kto wiele znaczył dla Ciebie w przeszłości i za kim bardzo tęsknisz. 

Zobacz także:

Jeżeli staniesz przed trudnym wyborem, zaufaj swojej intuicji. Ona na pewno Cię nie zawiedzie. I pamiętaj, by nie podejmować ważnych decyzji „na gorąco” – pod wpływem emocji. 

Skorpion (23.10-21.11)

Urodziłaś się pod znakiem Skorpiona? 2021 rok będzie dla Ciebie z kilku powodów. Po pierwsze w Twoim życiu nareszcie nastanie spokój, którego tak bardzo teraz potrzebujesz. A to m.in. dlatego, że uda Ci się znaleźć rozwiązanie problemów, z którymi borykasz się od dłuższego czasu. Możesz więc odetchnąć z ulgą. 

Co więcej, w przyszłym roku nie będziesz narzekać na nudę. Przed Tobą nowe szanse, możliwości i perspektywy. Zastanów się, które z nich przyniosą Ci najwięcej korzyści bądź zmienią Twoje życie na lepsze. Dobrze wykorzystaj ten czas.

2021 rok będzie dla Ciebie dobry pod jeszcze jednym względem. Praca nad sobą, na której spędziłaś ostatnie miesiące, nareszcie Ci się opłaci. Polubisz i zaakceptujesz siebie, a tym samym poznasz swoją wartość. Poczujesz się piękna, silna i niezależna. Będziesz czuła się dobrze sama ze sobą. I zrozumiesz, że Twoje szczęście nie jest uzależnione od innych osób. 

Horoskop miesięczny na grudzień 2020 dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź, co się wydarzy! >>>