Horoskop na grudzień 2020 - Baran 

Przygotuj się na wyzwania w pracy! Szef bądź szefowa pokłada w Tobie ogromne nadzieje. To z całą pewnością doda Ci motywacji do działania. Nie wszyscy będą się jednak cieszyć z Twoich sukcesów. Miej oczy dookoła głowy i nie pozwól, by zachowanie innych osób wpłynęło negatywnie na rozwój Twojej kariery. 

Baran - horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>

Horoskop na grudzień 2020 - Byk 

Jaki będzie grudzień 2020 dla zodiakalnych Byków? Świąteczne przygotowania pochłoną większość Twojego czasu i energii. Zwróć uwagę na swoje finanse - zanim wybierzesz się na przedświąteczne zakupy, zastanów się dokładnie, czego potrzebujesz i co chciałabyś podarować swoim bliskim w tym roku. Dzięki temu nie wyczyścisz swojego konta bankowego. 

Horoskop na grudzień 2020 - Bliźnięta 

Staniesz przed trudnym wyborem. Pamiętaj, by nie podejmować ważnych decyzji pochopnie. Jeżeli masz dylemat, skonsultuj się z bliską, zaufaną Ci osobą. W drugiej połowie grudnia zaczniesz snuć plany na kolejny rok. Mierz siły na zamiary. 

Horoskop na grudzień 2020 - Rak 

Wykorzystaj grudzień 2020 na pracę nad sobą. Być może to dobry moment na odrobinę odpoczynku (co powiesz na kilka dni wolnego w pracy?), zmianę diety albo powrót do regularnych treningów? Zmiana nawyków wpłynie korzystnie na Twoje zdrowie, samopoczucie, a także na wygląd. Warto się zmobilizować! 

Horoskop na grudzień 2020 - Lew 

Grudzień 2020 nie będzie przyjemnym miesiącem dla osób urodzonych pod znakiem Lwa. Spodziewaj się nieporozumień i konfliktów na polu zawodowym. Chcąc im zapobiec, wykonuj swoje obowiązki najlepiej jak potrafisz - tak, aby nikt nie miał Ci nic do zarzucenia. 

Lew - horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>

Zobacz także:

Horoskop na grudzień 2020 - Panna 

Kiedy wszyscy pędzą, Ty powinnaś nieco zwolnić. Weź kilka głębokich wdechów i spróbuj podsumować ostatnie miesiące. Doceń to, co masz. I przestań porównywać się do innych osób. Nie ma to sensu, poza tym nie prowadzi do niczego dobrego - wręcz przeciwnie. 

Horoskop na grudzień 2020 - Waga 

Przedświąteczne szaleństwo temu nie sprzyja, ale powinnaś wziąć kilka dni wolnego, aby o sobie zadbać. Twój organizm zdecydowanie potrzebuje odpoczynku. Jeżeli pewne kwestie związane ze zdrowiem Cię niepokoją, pod żadnym pozorem ich nie lekceważ. Lepiej zapobiegać niż leczyć. 

Horoskop na grudzień 2020 - Skorpion 

Nienawidzisz nudy i rutyny. Ostatnie miesiące były dla Ciebie jednak bardzo wymagające. Dlatego (o dziwo!) ucieszy Cię to, że pod koniec miesiąca będziesz miała czas na odpoczynek. Jak mądrze wykorzystać ten czas? Jeżeli znudzi Cię czytanie książek i nadrabiane filmowych zaległości, zacznij snuć plany na kolejny rok. 

Horoskop na grudzień 2020 - Strzelec 

Warto zakończyć niektóre sprawy, by w rozpocząć kolejny rok z czystą głową, sercem i sumieniem. Zanim zaczniesz podejmować ważne dla siebie decyzje, zastanów się na konsekwencjami każdej z nich. Jeżeli chcesz dokonać mądrych wyborów, słuchaj swojej intuicji. I ufaj jej bezgranicznie. 

Horoskop na grudzień 2020 - Koziorożec 

Znajdź czas dla swoich bliskich. Zarówno rodzinie, jak i przyjaciołom na pewno spodoba się to, że poświęcasz im więcej uwagi niż zwykle. Spotkania z ważnymi dla Ciebie osobami wpłyną także korzystnie na Twoje samopoczucie. Skorzystaj z chwili odpoczynku pod koniec roku, bo wiele wyzwań przed Tobą! Nie tylko zawodowych. 

Horoskop na grudzień 2020 - Wodnik 

To będzie trudny miesiąc dla osób spod znaku Wodnika. W związku ze świetami Bożego Narodzenia, a także podsumowaniami, które tworzą teraz absolutnie wszyscy, Twój humor znacznie się pogorszy. Będziesz czuła smutek, a także tęsknotę za osobami, które odeszły na zawsze. Spróbuj docenić jednak to, co masz. 

Horoskop na grudzień 2020 - Ryby 

Wyłam się ze schematu. W przeciwieństwie do wszystkich w Twoim otoczeniu nie twórz podsumowań ostatnich miesięcy, ale zacznij planować kolejny rok. Poczujesz silną potrzebę zmian. To właśnie ona doda Ci siły i motywacji do działania.