Jeśli interesujesz się astrologią, z całą pewnością zaciekawi cię temat korzystnych i niekorzystnych dni tygodnia dla każdego znaku zodiaku. Często mówi się o szczęśliwych, liczbach, kolorach czy kamieniach. Natomiast temat dni tygodnia, które jak się okazuje również mogą mieć wpływ na pomyślność naszych planów oraz podejmowanych decyzji, jest pomijany. Czas to zmienić! Sprawdź, który dzień tygodnia jest szczęśliwy dla Barana, Wodnika, Panny, Koziorożca oraz innych znaków zodiaku.

Szczęśliwe dni tygodnia dla każdego znaku zodiaku

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Osoby urodzone między 21 marca a 19 kwietnia uwielbiają wyzwania i odważnie stawiają czoła wszelkim problemom. Niemniej jednak warto sprawdzić, który dzień tygodnia jest uznawany za szczęśliwy dla ich znaku zodiaku – szczególnie, jeśli stoją przed trudnym wyborem albo muszą załatwić coś naprawdę ważnego. Według gwiazd korzystnym dniem tygodnia dla Barana jest wtorek. Pod koniec tygodnia powinny zachowywać natomiast wzmożoną czujność.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

W które dni tygodnia zodiakalne Byki powinny podejmować trudne decyzje, jak również wprowadzać zmiany do swojego życia? Spieszymy z odpowiedzią! Zodiakalne Byki powinny działać przede wszystkim pod koniec tygodnia – szczęśliwym dniem dla tego znaku zodiaku jest bowiem piątek. Za niekorzystne uznaje się natomiast poniedziałek i wtorek. Pozostałe dni tygodnia są natomiast neutralne dla tego znaku zodiaku.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt i zastanawiasz się, kiedy powinnaś załatwić ważną sprawę w urzędzie, umówić się na egzamin praktyczny na prawo jazdy albo przeprowadzić do nowego mieszkania? Gwiazdy znają odpowiedź na to pytanie! Według nich, twoim szczęśliwym dniem tygodnia jest środa. Z kolei niekorzystnymi dniami tygodnia dla zodiakalnych Bliźniąt są poniedziałek i czwartek.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Podobno Raki najbardziej ze wszystkich znaków zodiaku wierzą w przepowiednie, wróżby i chętnie czytają horoskopy. Jeżeli urodziłaś się pod znakiem Raka, to z całą pewnością weźmiesz sobie do serca to, że poniedziałek jest twoim szczęśliwym dniem tygodnia. Spodziewaj się, że załatwiane wtedy sprawy pójdą ci gładko, natomiast podejmowane w samym środku tygodnia decyzje mogą zmienić twoje życie na lepsze. Zwróć uwagę również na niekorzystny dzień, jakim w tym przypadku jest niedziela.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Szczęśliwy dzień tygodnia dla Lwa? Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku załatwianie ważnych spraw, podejmowanie trudnych decyzji, jak również wdrażanie pewnych zmian w swoje życie powinny zostawić na koniec tygodnia, a konkretnie na niedzielę. To właśnie ten uznawany jest za najbardziej korzystny. Jeśli nie dasz rady załatwić czegoś w niedzielę (bo np. sklep jest zamknięty), spróbuj w sobotę lub poniedziałek, czyli dni neutralne dla twojego znaku zodiaku.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Panny uwielbiają organizować, do tego zależy im, by wszystko szło zgodnie z planem, czyli gładko i po ich myśli. Jeżeli urodziłaś się między 23 sierpnia a 22 września i także należysz do tego grona, najważniejsze sprawy załatwiaj w środy – jest to bowiem szczęśliwy dzień dla twojego znaku zodiaku. Spodziewaj się wtedy kolejnych sukcesów na swoim koncie! Ważnych spraw nie załatwiaj natomiast w czwartek – ten dzień tygodnia jest dla zodiakalnych Panien niekorzystny.

Zobacz także:

Waga (23 września – 22 października)

Podobnie jak Byki, zodiakalne Wagi powinny załatwiać ważne sprawy w piątek – to ich szczęśliwy dzień. Oczy dookoła głowy powinny mieć natomiast w poniedziałki i wtorki. Jeżeli urodziłaś się pod tym znakiem zodiaku, to możesz mieć wyjątkowego pecha w te dni tygodnia, lepiej nie planuj wtedy nic ważnego.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Szczęśliwe liczy zodiakalnych Skorpionów to dwa, siedem i dziewięć. A szczęśliwy dzień tygodnia? Osoby urodzone między 23 października a 22 listopada mogą spodziewać się wielu korzyści, jak również pomyślnego rozwiązania trudnych spraw we wtorki. Powinny natomiast zachować ostrożność w piątki, soboty i niedziele.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Mówi się, że osoby spod znaku Strzelca, czyli urodzone między 22 listopada a 22 grudnia, to prawdziwi szczęściarze. Często udaje im się uniknąć kłopotów. Poza tym starają się za wszelką cenę osiągnąć upragniony cel. Niemniej jednak warto dowiedzieć się, który dzień tygodnia jest ich szczęśliwym. Co mówią gwiazdy? Według astrologii jest to czwartek.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Wiecie, że Koziorożec należy do grona najbardziej pechowych znaków zodiaku? Tym bardziej osoby urodzone na przełomie grudnia i stycznia powinny dowiedzieć się, który dzień tygodnia jest ich szczęśliwym. Jak się okazuje, najbardziej korzystny dla zodiakalnych Koziorożców jest weekend. Sobota jest szczęśliwym dniem, natomiast niedziela jednym z neutralnych. Jeżeli Koziorożec to także twój znak zodiaku, koniecznie o tym pamiętaj.

Najbardziej pechowe znaki zodiaku. Sprawdź, czy pech to twoje drugie imię! >>>

Wodnik (20 stycznia – 18 luty)

Jeżeli urodziłaś się między 20 stycznia a 18 lutego najważniejsze wydarzenia planuj na piątki. Dotyczy to również podejmowania trudnych decyzji oraz załatwiania ważnych spraw. Gwiazdy nie mają bowiem wątpliwości – to twój szczęśliwy dzień. Zapowiada się naprawdę udany weekend!

Ryby (19 luty – 20 marca)

Jeżeli Ryby to także twój znak zodiaku, postaraj się, by ważne dla ciebie wydarzenia odbywały się w soboty – właśnie wtedy powinnaś umówić się na randkę albo urządzić imprezę urodzinową – na pewno będziesz się świetnie bawić. Uważaj natomiast w soboty oraz niedziele, bo według gwiazd te dni są dla ciebie niekorzystne.