Gwiazdy nie mają wątpliwości: istnieje kilka znaków zodiaku, które są wierne w związku, a także jeśli chodzi o relacje przyjacielskie. Mimo różnych temperamentów, zawsze można na nich liczyć, można im ufać i – co najważniejsze – na pewno Was nie zdradzą. Horoskop mówi o tym, że osoby o poszczególnych znakach zodiaku stwarzają poczucie bezpieczeństwa w relacji i są najwierniejszymi partnerami. Sprawdźcie poniżej, o które znaki zodiaku chodzi!

Waga (23.09 – 22.10)

Osoby spod znaku Wagi to mocne osobowości i silne charaktery – wiedzą, czego chcą i potrafią sięgać po swoje. Czasami potrafią być narcystyczne i lubią, gdy wokół nich kręcą się inne kobiety – podbudowują swoje ego, wiedząc, że inne osoby są nimi zainteresowane, jednak ostatecznie są wiernymi kochankami. Nie wyobrażają sobie, że mogłyby zdradzić, ponieważ to dla nich kwestia honoru. Wolą zakończyć jeden związek i wtedy uwikłać się w pełen namiętności związek, ale Wagi nie są osobami, które chcą prowadzić podwójne życie – zbyt cenią sobie szczerość w związku. 

Najbardziej wrażliwe znaki zodiaku. Te osoby są bardzo emocjonalne i łatwo je zranić >>>

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta są impulsywne, łatwo się ekscytują i mają skłonność do zarażania optymizmem – widzą w świat w różowych barwach. Osoby spod tego znaku są wspaniałymi partnerami, troszczą się o swoją drugą połówkę, potrzebują stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa w związku. Ich świat kręci się wokół partnera lub partnerki, nie w głowie im amory z innymi. Bliźnięta są wiernymi i stabilnymi partnerami, ale nie nudnymi – zawsze wymyślają sobie mnóstwo zadań oraz nowe rzeczy, którymi się pasjonują. Są osobami ciekawymi świata, co również czyni ich dobrymi partnerami. Z Bliźniętami u boku można iść śmiało przez życie bez obawy, że zaliczą „skok w bok”. 

Lew (23.07 – 22.08)

Osoby spod znaku Lwa mają bardzo skomplikowaną osobowość. Z jednej strony są trudnymi partnerami – stale szukają wyzwań, są porywczy, poza tym lubią dominować i mieć kontrolę nad każdym aspektem swojego życia, również jeśli chodzi o sferę prywatną. Potrafią owijać kobiety wokół palca i ciężko z nimi wytrzymać w związku, ponieważ bywają wybuchowi. Z drugiej strony osoby spod znaku Lwa są najwierniejszymi partnerami – potrafią zranić i flirtować z innymi osobami, ale nigdy nie posunęłyby się dalej. Mimo tego, że czasami trudno w to uwierzyć – biorąc pod uwagę to, jak Lwy zachowują się na co dzień – można im ufać w kwestii dochowania wierności. 

Panna (24.08 – 22.09)

Osoby spod znaku Panny są zbyt wrażliwe na to, aby kogoś zdradzić – kiedy są z kimś w związku, robią to na 100%. Poza tym Panny uwielbiają marzyć, a ich wizja miłości jest romantyczna. To znaczy, że nie wyklucza dramatów i częstych kłótni (głównie oscylujących wokół tematów zaangażowania z drugiej strony), ale nie w głowie im zdrady. Są tak zaabsorbowane swoim obecnym partnerem, że nie pozwalają sobie nawet na nieszkodliwy flirt. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twój partner będzie wierny, wybierz Pannę i daj się porwać jej namiętnej wizji miłości!

 

 

Zobacz także: