Paul Wesley ma na swoim koncie udział w kilku filmach i serialach. Natomiast największą popularność przyniosła mu jedna z głównych ról w „Pamiętnikach wampirów”. Fanki oraz fani z całego świata nie kryli (i nadal nie kryją) zainteresowania jego życiem. Jednak aktor, który ma polskie korzenie, bardzo dba o swoją prywatność. Dowodzi temu m.in. fakt, że niechętnie mówi o swoim związku z Ines de Ramon. Poza tym gwiazdor i jego partnerka rzadko publikują wspólne zdjęcia czy pojawiają się razem na wydarzeniach branżowych. Ale ostatnio zrobili wyjątek. Wydali oświadczenie, w którym poinformowali o separacji.

Paul Wesley i Ines de Ramon są w separacji

Amerykańskie serwisy o tematyce show-biznesowej, na czele z „People” czy „Just Jared”, opublikowały oświadczenie, które otrzymały od osoby reprezentującej Paula Wesleya i Ines de Ramon. Wynika z niego, że decyzja o separacji została podjęta blisko pół roku temu. Jest obopólna. Co więcej, w tym momencie główni zainteresowani całą sprawą proszą o uszanowanie ich prywatności. 

Decyzja o separacji jest obustronna, zapadła 5 miesięcy temu. Teraz (Paul Wesley i Ines de Ramon – przyp. red.) proszą o uszanowanie ich prywatności – brzmi treść wspomnianego oświadczenia. 

Paul Wesley i Ines de Ramon – historia związku

Przypomnijmy, że Paul Wesley i Ines de Ramon zaczęli się spotykać w 2018 roku. W czerwcu tamtego roku widziano ich w Nowym Jorku, gdy trzymali się za ręce po kolacji w jednej z tamtejszych restauracji. Około miesiąc później potwierdzili swój związek na Instagramie. W lutym 2019 roku w mediach pojawiły się informacje, według których Paul Wesley i Ines de Ramon wzięli sekretny ślub. Co ciekawe, doniesienia te zostały później potwierdzone przez Ninę Dobrev, która w jednym z wywiadów nazwała ekspertkę od biżuterii „żoną” Paula Wesleya. Rok później – podczas pandemii – aktor otworzył się na temat lockdownu i czasu, który spędza z partnerką i ukochanym psem w domu. Od kilku tygodni fanki oraz fani zaczęli plotkować o rozstaniu. W związku z tym Paul Wesley i Ines de Ramon wydali oświadczenie, w którym opisali swoją obecną sytuację.