Internauci są zgodni. „Peaky Blinders” to zdecydowanie jedna z najlepszych produkcji w historii stacji BBC. Osadzony w latach 20. XX wieku serial kryminalny ma wszystko: doskonałą obsadę, świetny scenariusz, niesamowitą charakteryzację i fantastyczne kostiumy. Docenili to nie tylko widzowie, krytycy i recenzenci, ale także członkowie kapituł prestiżowych nagród. Dzieło Stevena Knighta ma na swoim koncie m.in. trzy nagrody BAFTA (brytyjski odpowiednik Oscarów). Jak to jednak śpiewała przed laty Anny Jantar (a potem Dawid Podsiadło na trasie Męskie Granie), „nic nie może przecież wiecznie trwać”... Czy to nam się podoba, czy nie, nadchodzący, szósty sezon serialu będzie już ostatnim. Właśnie ukazał się jego pełny zwiastun.

„Peaky Blinders” – zwiastun 6. sezonu

Pocieszeniem dla fanek i fanów „Peaky Blinders” z pewnością będzie fakt, że po zakończeniu serialu twórcy mają w planach nakręcić pełnometrażowy film na podstawie hitowego serialu. A ten, jak wskazują wszystkie znaki na niebie i ziemi, doczeka się naprawdę spektakularnego zakończenia. W obsadzie znów znaleźli się m.in. Tom Hardy i znana z „Gambitu królowej” Anya Taylor-Joy. Zobaczcie oficjalny zwiastun:

„Peaky Blinders” – kiedy 6. sezon?

Finałowy sezon „Peaky Blinders” to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier 2022 roku. Dokładna data premiery szóstej serii show na razie nie jest znana, ale wiadomo, że ma pojawić się na antenie BBC i na BBC iPlayer już na początku tego roku. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć legalnie ostatnie odcinki serialu za pośrednictwem platformy Netflix.