„The Crown” jest jednym z najdroższych, a zarazem najlepiej ocenianych seriali Netflix ostatnich lat. Już w listopadzie 2022 roku światło dzienne ujrzy 5. sezon, w którym twórczynie i twórcy skupią się na losach brytyjskiej rodziny królewskiej w latach 90. ubiegłego wieku. Co ważne, widzki oraz widzowie mogą spodziewać się nie tylko nowych wątków, ale również obsady. W rolach głównych wystąpią Imelda Stauntion, (królowa Elżbieta) Jonathan Pryce (książę Filip), Elizabeth Debicki (księżna Diana) oraz Dominic West (książę Karol). Na ekranie pojawia się również Humayun Saeed jako Hasnat Khan, Senan West, który wcieli się w nastoletniego księcia Williama oraz Philippine Leroy-Beaulieu. Kogo zagra gwiazda znana m.in. z „Emily w Paryżu” czy „Call My Agent”? Wiemy! 

Philippine Leroy-Beaulieu, czyli Sylvie z „Emily w Paryżu” zagra w „The Crown”! Kim jest jej bohaterka?

Philippine Leroy-Beaulieu zdobyła wiele fanek i fanów jako Sylvie Grateau w bijącym rekordy popularności serialu „Emily w Paryżu”. Jeśli należysz do tego grona, mamy dla ciebie bardzo dobrą wiadomość. 58-letnia aktorka wystąpi także w „The Crown”. Według zagranicznych mediów, na czele z serwisami „Deadline”, „Daily Mail” oraz „You” wcieli się w Monique Ritz (żonę Charlesa Ritza), która w 1979 roku sprzedała Mohamedowi Al-Fayedowi sygnowany swoim nazwiskiem hotel w Paryżu. To właśnie w nim księżna Diana i Dodi Fayed, czyli syn egipskiego biznesmana, spędzili ostatni wieczór przed tragicznym wypadkiem, do którego doszło 31 sierpnia 1997 roku. 

To była mała rzecz, ale świetnie się bawiłam i bardzo się cieszę, że mogłam w tym uczestniczyć. Każdy odcinek przypomina film. Jest szalenie dobrze napisany – przyznała Philippine Leroy-Beaulieu w rozmowie z magazynem „You”. 

Na razie (niestety) nie wiadomo, w ilu odcinkach „The Crown 5” będziemy mogły i mogli oglądać Philippine Leroy-Beaulieu. Prawdopodobnie informacje na ten temat zostaną ujawnione bliżej premiery nowych odcinków albo już po. Nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.