26-letnia gwiazda hitu Netflixa Bridgertonowie i 27-letni aktor związany z Saturday Night Live od jakiegoś już czasu byli łączeni w parę. I choć dawali sygnały, że plotki są prawdziwe, to jak do tej pory jasno i wyraźnie nie potwierdzili, że jest między nimi uczucie. Nareszcie mamy jednak zdjęcia, które nie pozostawiają wątpliwości! Phoebe i Pete wyglądają razem uroczo!

Phoebe Dynevor i Pete Davidson pojawili się oficjalnie w Londynie podczas Wimbledonu

Podczas dzisiejszego meczu Rogera Federera na trybunach Wimbledonu w Londynie pojawili się wyraźnie zakochani Phoebe Dynevor i Pete Davidson. Para nie szczędziła sobie czułości, siedziała w objęciach i chętnie pozowała do wspólnych zdjęć. Widać, że świetnie bawili się w swoim towarzystwie i cieszyli każdą chwilą. Zobaczcie w galerii.

Jak się okazuje Pete przyleciał do Londynu z Nowego Jorku, by odwiedzić Phoebe, która w Anglii pracuje obecnie na planie drugiego sezonu Bridgertonów (nie możemy się doczekać swoją drogą!). Zakochani spędzają czas pomiędzy przerwami w zdjęciach aktorki. 

Phoebe Dynevor i Pete Davidson - historia związku

O tym, że coś może łączyć odtwórczynię roli Daphne w Bridgertonach i gwiazdora popularnego programu rozrywkowego Saturday Night Live zaczęto mówić na początku marca tego roku. Phoebe odwiedziła Pete w Nowym Jorku. Potem Pete pojawił się w rodzinnym mieście Phoebe. Według The Sun para po prostu znała się od dawna i przyjaźniła, choć rzeczywiście spekulowano, że ostatnimi czasy ich więzi się zacieśniły. Oliwy do ognia dolały słowa Pete'a z kwietnia o tym, że spotyka się obecnie z gwiazdą, która jest jego crushem. Zarówno dziennikarki i dziennikarze, jak i fanki i fani Phoebe oraz Pete'a szybko połączyli kropki. Między nimi musiało COŚ być. Jak się okazuje - nie mylili się. Choć musiało minąć trochę czasu, zanim oficjalnie mogliśmy i mogłyśmy się o tym dowiedzieć. Czekamy na więcej zdjęć zakochanych!