20 listopada odbyła się gala American Music Awards. Jak co roku na ściance w Microsoft Theater w Los Angeles zaprezentowała się plejada gwiazd. Wśród nich nie zabrakło również Pink. Jednak nie przyszła ona sama. Podczas wydarzenia towarzyszyła jej cała rodzina – córeczka, synek i mąż. Razem prezentowali się naprawdę przepięknie i zdaje się, że wspaniale się bawili!

Pink pozuje z rodziną na gali American Music Awards

Internet obiegły zdjęcia amerykańskiej piosenkarki, która pozuje na gali AMAs. A razem z nią jej mąż, Carey Hart, 11-letnia córeczka Willow Sage Hart i 6-letni synek Jameson Moon Hart. Cała rodzina wyglądała niezwykle elegancko, ale z rockowym akcentem (w klimatach Pink). Artystka miała na sobie asymetryczną złoto-czarną sukienkę vintage od Boba Maciego, przez którą z przodu przechodzi piorun. Do kreacji dobrała sandały na platformie oraz kolczyki koła. Trzeba przyznać, że ta stylizacja idealnie oddaje charakter wokalistki.

Pozostała trójka prezentowała się już nieco bardziej stonowanie. Wszyscy wystąpili bowiem w czerni. Carey Hart miał na sobie garnitur. W jego ślady poszedł również Jameson. 11-letnia Willow natomiast ubrana była w sukienkę z piórami. Wszyscy wyglądali wspaniale!

fot. Getty Images

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez P!NK (@pink)

Pink na gali American Music Awards

Podczas swojego występu piosenkarka oddała hołd Olivii Newton-John, która zmarła w sierpniu tego roku. Była absolutną ikoną oraz wspaniałym człowiekiem – powiedziała „ET” Pink. – Kochałam jej głos. Moja córka właśnie skończyła pracę nad „Grease” w teatrze i pomogła nauczyć mi się piosenki – dodała wokalistka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez P!NK (@pink)

Oprócz hołdu dla swojej idolki, Pink wykonała również własny utwór –  najnowszy singiel „Never Gonna Not Dance Again”.

Zobacz także:

@amas @P!NK performs "Never Gonna Not Dance Again" at the 2022 #AMAs ♬ original sound - AMAs

Przy okazji przypominamy o tym, że Pink w 2023 roku wystąpi w Polsce! Wszystkie informacje na temat koncertu znajdziecie w artykule poniżej. 

Pink i Carey Hart – związek

Para jest jednym z tych związków w show-biznesie, które są trwałe. Piosenkarka ze swoim mężem związana jest od ponad dwudziestu lat, bo od 2001 roku. Ślub wzięli w 2006. Mimo że ich związek przechodził wiele wzlotów i upadków (zdecydowali się nawet na roczną separację), to udało im się przetrwać trudne chwile i nadal są razem. I jak widać Hart bardzo wspiera swoją żonę, chociażby pokazując się razem z nią na czerwonym dywanie w tak ważnych dla niej momentach i oklaskując jej występy wraz z dziećmi z widowni.