Chociaż informacje o porodzie są świeże, to, według „People”, Pippa urodziła już kilkanaście dni temu! Zatem pierwszymi pięknymi chwilami z maleństwem mogła się cieszyć w prywatności.

Pippa Middleton znowu mamą! Jakiej płci jest jej trzecie dziecko?

Na ten moment nie jest znana dokładna data narodzin trzeciego dziecka siostry księżnej Kate. Z medialnych informacji wynika natomiast, że Pippa urodziła dziewczynkę! Nie wiemy jeszcze, jakie maleństwo otrzymało imiona. 

Pippa Middleton i James Matthews – dzieci

W maju 2017 roku młodsza siostra księżnej Kate wzięła ślub z Jamesem Matthewsem – byłym brytyjskim kierowcą rajdowym. Para ma już dwójkę dzieci. Trzyletniego synka Arthura Michaela Williama, urodzonego w październiku 2018 roku i roczną córeczkę Grace Elizabeth Jane, urodzoną w marcu 2021 roku. Teraz do ich rodziny dołączyła kolejna córeczka. Gratulujemy!

Pippa Middleton w ciąży po raz trzeci

Wieści o ciąży Pippy rozeszły się dopiero miesiąc temu. Podczas obchodów jubileuszu królowej Elżbiety, 4 czerwca, Pippa została sfotografowana z pokaźnym ciążowym brzuszkiem. Co nie jest niespodzianką, siostrze księżnej Kate znowu długo udało się utrzymać ciążę w tajemnicy.

fot. Getty Images

Podczas swojej pierwszej ciąży Brytyjka nie odnosiła się do plotek na ten temat przez miesiące. Szczęśliwą nowiną podzieliła się w czerwcu 2018 roku w swojej kolumnie sportowej na łamach magazynu „Waitrose Weekend”. – Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, zdałam sobie sprawę, że muszę znaleźć bezpieczny sposób na kontynuowanie ćwiczeń przez trzy trymestry – napisała. – Zauważyłam, że moje ciało się zmienia, ale dzięki efektywnym ćwiczeniom, czuję, że moje ciało się wzmacnia, aby utrzymać zdrową ciążę, urodzić i wrócić do pełni sił.

Pippa jest zafascynowana sportem do tego stopnia, że jeszcze na początku lipca udało jej się zdobyć tytuł magistry wychowania fizycznego! Wow! Musiał to być dla niej naprawdę intensywny czas. W końcu nieczęsto broni się swojej pracy magisterskiej i rodzi w podobnym terminie.

Zobacz także:

– Sport i ćwiczenia mnie pasjonują. Lubię również przebywać z dziećmi – mówi Pippa o swojej pracy magisterskiej. – Wybrałam temat, który połączy te dwie kwestie. Chciałam dowiedzieć się nie tylko, jak pomóc moim dzieciom, lecz także podkreślić, jak duże znaczenie ma ruch u dzieci od najmłodszych lat.

W 2021 roku Pippa wypowiedziała się o macierzyństwie i sporcie w ciąży. – Bieganie i fitness nadal są częścią mojej rutyny, ale nie w takim stopniu jak były wcześniej. Przez okres trwania dwóch ciąż chciałam utrzymać formę i być silna. Nie tylko dla korzyści fizycznych, ale i psychicznych.