Pippa Middleton urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Co za dzień! Najpierw świat obiegła wiadomość, że mamą została Karlie Kloss. Teraz dowiadujemy się, że urodziła także Pippa Middleton! Siostra księżnej Kate, która o tym, że jest w ciąży poinformowała w grudniu ubiegłego roku, na świecie powitała swoje drugie dziecko. Jak podaje magazyn Hello, maluszek przyszedł na świat w poniedziałkowy poranek, 15 marca 2021 roku. Jesteście ciekawi, jakiej jest płci i jakie otrzymał imię? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Jak udało nam się dowiedzieć, Pippa Middleton urodziła córeczkę. Wspólnie z mężem, brytyjskim milionerem Jamesem Matthewsem, dali jej na imię – Grace Elizabeth Jane. I zrobili to w hołdzie dla babć dziewczynki – Carole Elizabeth Middleton i Jane Matthews, po których otrzymała ona drugie i trzecie imię.

Dziewczynka przyszła na świat o 4.22 nad ranem i ważyła 7 funtów. „Wszyscy są uszczęśliwieni, a mała jest doskonała” – poinformowała osoba z najbliższego otoczenia pary. Pozostaje nam więc pogratulować.

Pippa Middleton i James Matthews zostali rodzicami po raz drugi

Pippa Middleton i James Matthews rodzicami zostali już po raz drugi. Nowo narodzona Grace Elizabeth Jane ma już braciszka Arthura Michaela Williama Matthewsa, który urodził się jesienią 2018 roku. On także otrzymał imiona po swoich przodkach i bliskich – ojcu Pippy, jej bracie Michaelu, który zginął tragicznie w drodze na Mount Everest, a także (jak pewnie się domyślacie) po szwagrze Pippy, księciu Williamie. Wygląda więc na to, że Pippa Middleton i James Matthews są bardzo sentymentalni i przywiązaniu do tradycji. Na coż, w końcu to brytyjska arystokracja. Dodamy tylko, że małżeństwem są od 2017 roku.