Choć wiele osób obawiało się powrotu na Upper East Side po kilkunastu latach przerwy, pierwszy sezon nowej „Gossip Girl” zebrał całkiem niezłe recenzje. Doceniono m.in. pomysł z przeniesieniem Plotkary do mediów społecznościowych, obsadę i stylizacje poszczególnych bohaterek oraz bohaterów. Było kilka momentów, w których twórczynie i twórcy pozytywnie nas zaskoczyli. Co więcej, do jednego z odcinków zaprosili postaci z oryginalnej wersji serialu, co można uznać za pewnego rodzaju ukłon w stronę jej fanek czy fanów. Jak się ostatnio okazało, w drugim sezonie możemy spodziewać się podobnego spotkania. Sprawdźcie, kto tym razem – najprawdopodobniej – pojawi się gościnnie w nowych odcinkach. 

„Plotkara”: Bohaterka z oryginalnej wersji serialu pojawi się w 2. sezonie rebootu?

Do sieci trafiło wideo, które wywołało niemałe poruszenie wśród fanek i fanów „Plotkary” z Leighton Meester, Blake Lively oraz Pennem Badgleyem w rolach głównych. Wszystko wskazuje bowiem na to, że jedna z bohaterek oryginalnej wersji serialu pojawi się w drugim sezonie rebootu. O kogo chodzi? Postać widoczna na trwającym dosłownie kilka sekund filmie (możecie go zobaczyć poniżej) jest dość niewyraźna. Niemniej jednak twórczynie i twórcy nowej wersji „Gossip Girl” zostawili nam pewnego rodzaju podpowiedź, dzięki której możemy poznać jej tożsamość. Wystarczy jedna iskra (ang. spark – przyp. red.), aby rozpalić ogień – czytamy w opisie. 

Tak, dokładnie. Chodzi o Georginę Sparks, czyli naczelną intrygantkę z Upper East Side. Na razie nie wiadomo, dlaczego pojawi się w życiu głównych bohaterek i bohaterów. Nie ma jednak wątpliwości, że sporo namiesza. Warto wspomnieć, że w jednym z odcinków pierwszego sezonu nowej „Plotkary” widzki oraz widzowie poznali jej syna – Milo Sparksa. Okazało się, że chłopiec jest bardzo podobny do swojej mamy. 

fot. Getty Images

„Plotkara 2”: data premiery

Musimy przyznać, że teraz jeszcze bardziej nie możemy doczekać się premiery drugiego sezonu „Plotkary”. Prace nad nim trwają. W sieci pojawiają się plotki, według których nowe odcinki pojawią się na platformie HBO Max jeszcze w tym roku, jednak twórczynie i twórcy nie razie nie potwierdzają tych doniesień, nie podają żadnych konkretnych dat. Jeśli się to zmieni, na pewno was o tym poinformujemy.