Choć wiele osób obawiało się powrotu na Upper East Side po kilkunastu latach przerwy, pierwszy sezon nowej „Gossip Girl” zebrał całkiem niezłe recenzje. Doceniono m.in. pomysł z przeniesieniem Plotkary do mediów społecznościowych, obsadę i stylizacje poszczególnych bohaterek oraz bohaterów. Było kilka momentów, w których twórczynie i twórcy pozytywnie nas zaskoczyli. Co więcej, do jednego z odcinków zaprosili postaci z oryginalnej wersji serialu, co można uznać za pewnego rodzaju ukłon w stronę jej fanek czy fanów. Jak okazało się latem 2022 roku, w drugim sezonie możemy spodziewać się podobnego spotkania. Sprawdźcie, kto tym razem pojawi się gościnnie w nowych odcinkach serialu „Plotkara” i zobaczcie pierwsze materiały z planu. 

„Plotkara”: Bohaterka z oryginalnej wersji serialu pojawi się w 2. sezonie rebootu?

Pod koniec czerwca do sieci trafiło wideo, które wywołało niemałe poruszenie wśród fanek i fanów „Plotkary” z Leighton Meester, Blake Lively oraz Pennem Badgleyem w rolach głównych. Wskazywało bowiem na to, że jedna z bohaterek oryginalnej wersji serialu pojawi się w drugim sezonie rebootu. Postać widoczna na trwającym dosłownie kilka sekund filmie (możecie go zobaczyć poniżej) jest dość niewyraźna. Niemniej jednak twórczynie i twórcy nowej wersji „Gossip Girl” zostawili nam pewnego rodzaju podpowiedź, dzięki której poznaliśmy jej tożsamość. Wystarczy jedna iskra (ang. spark – przyp. red.), aby rozpalić ogień – czytamy w opisie. 

Tak, dokładnie. Chodzi o Georginę Sparks, czyli naczelną intrygantkę z Upper East Side. Na razie nie wiadomo, dlaczego pojawi się w życiu głównych bohaterek i bohaterów. Nie ma jednak wątpliwości, że sporo namiesza. Warto wspomnieć, że w jednym z odcinków pierwszego sezonu nowej „Plotkary” widzki oraz widzowie poznali jej syna – Milo Sparksa. Okazało się, że chłopiec jest bardzo podobny do swojej mamy. 

„Plotkara”: Georgina Sparks oficjalnie powraca 

W październiku twórczynie i twórcy „Plotkary" potwierdzili, że Michelle Trachtenberg wystąpi w drugim sezonie. Na oficjalnym profilu HBO Max opublikowano kilka kadrów z bohaterami oraz bohaterkami, a wśród nich pojawiła się wspomniana Georgina Sparks. Zobaczcie:

„Plotkara 2”: data premiery

Musimy przyznać, że teraz jeszcze bardziej nie możemy doczekać się premiery drugiego sezonu „Plotkary”. Prace nad nim trwają. Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, według których nowe odcinki pojawią się na platformie HBO Max jeszcze w tym roku. Twórczynie oraz twórcy serialu (nareszcie) potwierdzili te doniesienia. 1 grudnia 2022 - zapiszcie tę datę w kalendarzu, ponieważ właśnie na ten dzień kontynuacja serialu ujrzy światło dzienne.