Wśród tematów, o które jest najczęściej pytana wymienia oczywiście poród, ale także karmienie piersią, które przysparza młodym mamom wiele trudności. Pierwsze dni życia noworodka to czas, kiedy rodzice oswajają się z nowym członkiem rodziny. Położna wspiera kobiety w tym czasie, podpowiada jak dbać o dziecko i poczuć się pewniej. Kasia powiedziała mi też, że coraz częściej jest też pytana o niepłodność i długie starania o dziecko, które dotyczącą coraz większej grupy rodziców. Temat dla Położnej Kasi szczególnie ważny, bo dotykające jej osobistych zmagań.

„Jak żyć bardziej świadomie?” Karolina Sobańska w kolejnym odcinku #GirlTALK >>>

W social mediach coraz aktywniejsi stają się przedstawiciele branży medycznej, lekarze, pielęgniarki, dietetycy. Moim gościem była już Mama Lekarz. Mama Ginekolog z kolei została niedawno Warszawianką Roku. Co Położna Kasia sądzi o rosnącej aktywności przedstawicieli medycznego świata w internecie? Czy spotyka się z hejtem z powodu swojej aktywności? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można poznać w najnowszym odcinku #girlsASK.

#girlTALK i #girlsASK to internetowe show tworzone przez Karolinę Cwalinę. Każdy odcinek swoją premierę ma w czwartek o 21.00 na kanale YouTube. W ramach tych dwóch cykli prowadząca odpowiada na pytania widzów oraz rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy takie jak: samorozwój, biznes, pasje, miłość czy macierzyństwo. To pierwszy taki projekt, gdzie silne, zdolne, przedsiębiorcze kobiety (i nie tylko) rozmawiają otwarcie o tym, co jest dla nich ważne, w co wierzą, co je bawi, ale też co je boli. Rozwinięciem odcinków jest podcast.