W dobie panujących trendów na minimalizm i naturalność stawia się na starannie wypielęgnowaną skórę w wydaniu sauté, zamiast ukrytą za maską makijażu. Nie oznacza to jednak, że każdy, kto chce cieszyć się naturalnością, powinien nagle z niego zrezygnować, zwłaszcza jeśli w takim wydaniu czuje się najlepiej. W prosty sposób można połączyć jedno i drugie. Zamiast mocno kryjących podkładów warto postawić na takie, których poziom krycia można budować w zależności od indywidualnych potrzeb, ale przy tym zapewniają naturalny efekt make-up no make-up. Doskonałym wyborem będzie podkład do twarzy Maybelline Super Stay 24H Skin Tint, który sprawia, że skóra wygląda na starannie wypielęgnowaną, a nie pomalowaną.

Podkład do twarzy Maybelline Super Stay 24H Skin Tint – opis, właściwości

Maybelline Super Stay 24H Skin Tint to rozświetlający do twarzy. Nadaje skórze piękne glow, za które odpowiada przede wszystkim jego formuła z witaminą C, słynąca z właściwości rozjaśniających i rozświetlających skórę. Poza tym podkład wyróżnia krycie, które doskonale kamufluje przebarwienia i ujednolica koloryt skóry. Jego poziom można budować w zależności od potrzeb. Dodatkowo minimalizuje widoczność rozszerzonych porów, dzięki czemu twarz sprawia wrażenie „wyblurowanej” niczym fotograficznym efektem. Na szczególną uwagę zasługuje jego trwałość, która zapewnia świeżo wyglądający makijaż przez wiele godzin. To jednak nie wszystko, bo najlepsze przed nami.

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Podkład ma płynną konsystencję, której aplikację umożliwia aplikator w postaci pipety. Jest lekki, dzięki czemu nie obciąża skóry i zapewnia jej uczucie świeżości. Nie tylko jest niewyczuwalny, ale przede wszystkim – przy odpowiednio dobranym odcieniu – niemalże niewidoczny. Zawarte w nim pigmenty doskonale wtapiają się w odcień cery, dzięki czemu podkład nie tworzy efektu maski i zapewnia bardzo naturalne wykończenie make-up no make-up. Wygląda po prostu jak „druga”, udoskonalona skóra.  

@briannafalconi In my skin tint era✨ #maybellineskintint #skintint #beautytok #makeup #naturalmakeup #shadematch @Maybelline NY @L’Oréal Paris @lorealgroupe ♬ we cant be friends - greeedyari

Rozświetlający podkład do twarzy Maybelline Skin Tint – opinie

Wyjątkowe właściwości i efekt „drugiej skóry” podkładu Maybelline Super Stay 24H Skin Tint zachwyciły nie tylko kobiety, ale również mężczyzn, o czym przekonacie się w przykładowych opiniach zamieszczonych poniżej. Szczególnie docenia się lekkość podkładu oraz naturalne wykończenie przy doskonałym kryciu. W opiniach czytamy:

Mam perfekcyjny makijaż, który długo się utrzymuje, nawet do 8 godzin. Dobrze dopasowany odcień właściwie zlewa się ze skórą. Podkład na medal. Długo szukałam takiego, który w pełni zaspokoi moje oczekiwania – napisała internautka Viola na stronie drogerii Hebe.

Ma odpowiednią konsystencję, poziom krycia i odcień. Aplikacja to czysta przyjemność. Perfekcyjny makijaż, dzięki któremu nie widać przebarwień. Podkład jest bezkonkurencyjny, lepszy od wysokopółkowych! – stwierdził Rafał na stronie drogerii Hebe.

[…] Nawet po całym dniu, mój makijaż wygląda tak samo dobrze, jak rano. Jestem pod wrażeniem! – napisała Alicja na stronie internetowej drogerii eZebra.pl

Matujące podkłady do twarzy

Jeśli rozświetlający podkład nie jest tym, czego szukasz, to polecam ci zapoznać się z poniższymi propozycjami. Znajdziesz wśród nich podkłady matujące, które mogą sprawdzić się lepiej, jeśli masz cerę skłonną do przetłuszczania się i wyświecania. Z tego względu tym bardziej warto podkreślić fakt, że ich formuły są bezolejowe.

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką
* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką