Jeśli planujecie zacząć nowy rok z dobrym serialem, polecamy nowość – produkcję Pokonani (The Defeated) w reżyserii Björna Steina i Månsa Mårlinda (Most nad Sundem), która w Polsce swoją premierę będzie miała 1 stycznia 2021 roku w CANAL+ PREMIUM oraz w usłudze CANAL+ telewizja przez internet. Najnowsza koprodukcja CANAL+ Polska liczy osiem odcinków i zachęca zarówno fabułą, jak i obsadą. Na ekranie zobaczymy m.in. Taylora Kitscha (Detektyw), Michaela C. Halla (Dexter), Logana Marshalla-Greena (Prometeusz), Ninę Hoss (Kobieta w Berlinie) czy Tuppence Middleton (Downton Abbey).


Polskie seriale kryminalne, które będziesz chciała obejrzeć do ostatniego odcinka >>>
 

Serial Pokonani – fabuła. O czym jest międzynarodowa koprodukcja CANAL+ Polska?

Historia Pokonanych, nowego serialu CANAL+, rozgrywa się latem 1946 roku w zniszczonym Berlinie. Mieście, w którym nie ma już instytucji. Nie ma porządku. Nie ma praw. Berlin to dżungla, w której nikomu nie można ufać i nie istnieją już żadne świętości. To miasto, w którym przemoc stała się normą. Każdy jest przestępcą lub ocalałym – a niejednokrotnie pełni obie role. W powojennym Berlinie każdy skrywa tajemnice, najczęściej te mroczne. Tam, gdzie nie ma prawa, zostają tylko wybory moralne. Sprawiedliwość nie jest absolutna. Berlin to klucz do nowej Europy – ten, kto sprawuje nad nim kontrolę, będzie miał władzę w przyszłości. Alianci wiedzą, że miasto musi być odbudowane, ale wśród nich pojawiają się głosy, że Niemcy powinni tkwić w tym czyśćcu.


Najlepsze niemieckie seriale, które warto znać. Jakie niemieckie produkcje serialowe zasłużyły na wyróżnienie i czy obejrzymy je na platformie Netlix? >>>
 

Amerykański gliniarz, Max McLaughlin (Taylor Kitsch) przybywa latem 1946 roku do zniszczonej stolicy pokonanych Niemiec. Ma wspierać tworzenie policyjnych struktur w mieście bezprawia i chaosu. W zadaniu pomaga mu lokalna policjantka Elsie Garten (Nina Hoss). Na ich celowniku znajduje się przestępca o pseudonimie Engelmacher (Sebastian Koch) – Al Capone powojennego Berlina. Max poszukuje także swojego zaginionego po wojnie brata Moritza (Logan Marshall-Green), który realizuje samozwańczą misję, związaną z ukrywającymi się nazistami. Wsparciem dla Maxa, ma być stacjonujący w Berlinie konsul, Tom Franklin (Michael C. Hall).

Zobaczcie zwiastun! 

Zobacz także:

 

„Pokonani” („The Defeated”) w reżyserii Björna Steina i Månsa Mårlinda („Most nad Sundem”) to nowa, ośmioodcinkowa koprodukcja CANAL+ Polska. W głównej obsadzie serialu znaleźli się między innymi: Taylor Kitsch („Detektyw”), Michael C. Hall („Dexter”), Nina Hoss („Kobieta w Berlinie”), Logan Marshall-Green („Prometeusz”), Tuppence Middleton („Downton Abbey”) oraz Sebastian Koch („Homeland”). Serial zadebiutuje już w piatek 1 stycznia 2021 roku o godz. 21:00 na kanale CANAL+ PREMIUM oraz od rana w nowej usłudze CANAL+ „Telewizja przez internet”.