Post Malone to jedna z tych znanych osób, które skutecznie ukrywają pewne szczegóły ze swojego życia prywatnego przed mediami, jak również fanami czy fankami. Jeden z najpopularniejszych raperów na świecie ukrywa tożsamość swojej partnerki, a niewiele ponad miesiąc temu poinformował, że wraz z nią spodziewa się pierwszego dziecka. Tym samym zaskoczył (nie tylko) osoby, które słuchają jego utworów i obserwują w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, maleństwo jest już na świecie. 

Post Malone został ojcem po raz pierwszy

W ubiegły poniedziałek (13 czerwca) Post Malone pojawił się w „The Howard Stern Show”. Podczas programu promował zbliżającą się wielkimi krokami trasę koncertową „Twelve Carat Tour”, a przy okazji ujawnił, że niedawno został ojcem. Jego partnerka urodziła dziewczynkę. Niestety nie wiadomo, jak ma na imię. Prawdopodobnie autor takich hitów jak „Rockstar”, „Congratulations” czy „Circles” oraz jego ukochana będą chcieli zachować tę informację dla siebie. 

Post Malone zaręczył się 

Okazuje się, że to nie koniec zmian w życiu prywatnym znanego na całym świecie rapera. W dalszej części wspomnianego już wywiadu Howard Stern, czyli twórca i prowadzący program, spytał Post Malone’a, jak powinien nazywać mamę jego pierwszego dziecka – dziewczyną, a może żoną? Właśnie wtedy gwiazdor wyznał, że jest zaręczony. Jednak nie zdradził, kiedy czy w jakich okolicznościach oświadczył się swojej ukochanej. 

Ona jest moją narzeczoną – przyznał Post Malone w „The Howard Stern Show”.

Spodziewałyście i spodziewaliście się aż takich zmian w życiu prywatnym rapera?