„The Prince” – kreskówka o rodzinie królewskiej: Gdzie obejrzeć, data premiery i ciekawostki o serialu

Zapomnijcie o „The Crown”, szykuje się kolejna superprodukcja o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Tym razem... w wersji animowanej! Kreskówkę o brytyjskiej rodzinie królewskiej będzie można oglądać na platformie streamingowej HBO Max. Data premiery nie jest jeszcze znana, wiadomo jednak, że będzie to komedia, w której rodzinę Windsorów zobaczymy z perspektywy księcia George'a, pierworodnego syna księżnej Kate i księcia Williama, czyli następcy tronu. Który, choć na ogół jest niewinny i uroczy, potrafi także pokazać różki i być odrobinę bezczelny. I to właśnie w takim wydaniu zobaczymy go w kreskówce, która – w nawiązaniu do głównego bohatera – będzie nosić tytuł „The Prince”.

Rodzina królewska ogląda „The Crown”! Co królowa Elżbieta II i inni członkowie royal family sądzą o serialu Netflixa? >>>

Za scenariusz do satyrycznej kreskówki o brytyjskiej rodzinie królewskiej odpowiada Gary Janetti, który wcześniej był scenarzystą kilkunastu odcinków komedii „Family Guy” czy sitcomu „Will&Grace”.

Powstanie kreskówka o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Głównym bohaterem książę George!

Gary Janetti wpadł na pomysł, by księcia George'a przedstawić trochę inaczej niż robi się to w mainstreamowych mediach. I na swoim profilu na Instagramie – @garyjanetti – uczynił z niego kąśliwego „komentatora” nagłówków dotyczących rodziny królewskiej, który kpi ze swojego rodzeństwa, rodziców i pozostałych członków rodziny. Pomysł się spodobał i to właśnie on stał się punktem wyjścia do stworzenia kreskówki o rodzinie królewskiej.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy przenieść świat stworzony przez Gary'ego na Instagramie do HBO Max, gdzie nasi widzowie mogą odkryć to, co wiedzą jego fani na Instagramie, czyli to, że George może być zabawny, szokujący i zaskakująco słodki” – powiedziała Sarah Aubre, odpowiedzialna za oryginalne produkcje HBO Max. 

Na profilu @garyjanetti pojawiły się zresztą już także fragmenty wybranych odcinków serialu:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Prince coming to @hbomax

Post udostępniony przez Gary Janetti (@garyjanetti) Kwi 17, 2020 o 9:02 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meet Charlotte - Sophie Turner @sophiet The Prince coming to @hbomax

Post udostępniony przez Gary Janetti (@garyjanetti) Paź 31, 2020 o 9:19 PDT

Animowany serial o rodzinie któlewskiej „The Prince”: Obsada

Serial „The Prince” przyciągnie przed ekrany nie tylko dlatego, że będzie można się trochę pośmiać z rodziny królewskiej, ale i ze względu na doborową obsadę. Głosów postaciom użyczą bowiem największe gwiazdy. W serialu usłyszymy na przykład Orlando Blooma w roli księcia Harry'ego, czy Sophie Turner jako księżniczkę Charlotte. Czyim głosem będzie mówił książę George? Tej przyjemności nie mógł sobie odmówić sam Gary Janetti. 

Zobacz także:

Kate Middleton i książę William opublikowali nowe portrety księcia George’a z okazji jego 6. urodzin >>>

Kreskówka HBO Max o brytyjskiej rodzinie królewskiej już ma swoich fanów. Na serial z niecierpliwością czeka m.in. Joe Jonas, który fragmentem podzielił się niedawno na swoich InstaStories. Wy też już odliczacie dni?

fot. Instagram.com/joejonas