Programy typu reality robią prawdziwą furorę w polskiej telewizji. Do grona najpopularniejszych obecnie show należy m.in. Hotel Paradise z Klaudią El Dursi w roli gospodyni, który można oglądać od poniedziałku do czwartku w telewizyjnej Siódemce i (o dowolnej porze) na platformie streamingowej Player. Bije on rekordy popularności wśród widzek oraz widzów. Nic więc dziwnego, że grupa TVN zdecydowała się rozszerzyć swoją ofertę o kolejny format tego rodzaju. Właśnie rozpoczęły się prace nad nowym programem randkowym. Oto wszystko, co wiemy o 40 kontra 20. 

40 kontra 20 – wszystko, co wiemy o nowym programie randkowym TVN7 i Player

Już niebawem powstanie polska wersja M.O.M - Milf or Missy, czyli randkowego programu, który od 2020 roku można oglądać na niemieckiej platformie. OTT JOYN. Czym nowe dating show w polskiej telewizji będzie różnić się od innych? Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym, nie będzie się ono skupiać tylko na jednej grupie wiekowej. W 40 kontra 20 weźmie udział w dwóch mężczyzn – starszy oraz młodszy i (aż!) kilkanaście kobiet w wieku od 20 do 50 lat. Uczestnicy będą musieli przekonać uczestniczki do siebie i do swojego stylu życia. Panie natomiast wezmą udział w licznych zadaniach oraz randkach, podczas których będą miały okazje podbić ich serca. A to wszystko (oczywiście) w zamkniętej przestrzeni i otoczeniu wielu kamer. 

Uczestnicy i uczestniczki nowego dating show w polskiej telewizji chcą znaleźć miłość. Jednocześnie będą mieli i miały okazję przełamać pewne tabu, a także udowodnić, że prawdziwe uczucie nie zna wieku. 

40 kontra 20 to nie tylko program o szukaniu swojej drugiej połówki. To również okazja, aby zburzyć stereotypy oraz przełamać tabu związane z różnicą wieku w związkach i poznać odpowiedź na pytanie - czy wiek w miłości odgrywa jakiekolwiek znaczenie?   W programie, widzowie będą mogli zaobserwować także, jak ludzie o odmiennych doświadczeniach, stylach życia, zachowują się pod jednym dachem” – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym grupy TVN.

Program zostanie zrealizowany na pięknej i słonecznej wyspie Kreta. Za jego produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska. 

40 kontra 20 – zasady programu

Znamy coraz więcej szczegółów związanych z nowym dating show w polskiej telewizji. Jak się okazuje, jednym z najważniejszych momentów 40 kontra 20 jest przegrupowanie. To właśnie wtedy uczestnicy zdecydują, które uczestniczki zapraszają do swojej grupy, aby poznać je bliżej. Dziewczyny z grupy Seniora (czy starszego uczestnika) zamieszkają w luksusowej willi. Natomiast te, które będą tworzyć relacje z Juniorem (młodszym uczestnikiem) zakwaterują się w glampingu. Te lokalizacje zdecydowanie różnią się od siebie – podobnie jak randki, na które zaproszone zostaną uczestniczki. Mają jedną część wspólną. W okolicach basenu, bo właśnie o nią chodzi, odbywać się będą różne challenge’e, ceremonie, potańcówki i inne aktywności. 

40 kontra 20 – gdzie zamieszkają uczestnicy i uczestniczki?

Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia z planu 40 kontra 20, który realizowany jest na słonecznej Krecie. Dzięki temu dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, gdzie zamieszkają uczestnicy i uczestniczki programu. Zgodnie z zasadami niektóre uczestniczki zamieszkają w luksusowej willi, a pozostałe w glampingu. Osoby, które biorą udział w randkowym show, będą miały także do dyspozycji część wspólną wraz z basenem. Zdjęcia z greckiej wyspy, gdzie realizowana jest polska edycja 40 kontra 20, możesz zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). 

40 kontra 20 – data premiery

Kiedy program 40 kontra 20 trafi do telewizji i do sieci? Szybciej niż mogłoby się wydawać! Z oficjalnego komunikatu prasowego wynika, że premiera nowego reality-show odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, a mianowicie 28 czerwca 2021 roku. 

Zobacz także:

40 kontra 20 – gdzie oglądać

Program 40 kontra 20 będzie można oglądać zarówno w telewizyjnej Siódemce, jak i na platformie streamingowej Player. Nowe odcinki show mają być emitowane codziennie.