Magia nagości to jeden z najbardziej wyjątkowych i zarazem wzbudzających największe emocje formatów, który kiedykolwiek pojawił się w telewizji. Emitowane od 2016 roku randkowe show, znane oryginalnie pod nazwą Naked Attraction, cieszy się niegasnącą popularnością i doczekało się w Wielkiej Brytanii już ośmiu sezonów. Osobne wersje show powstały także w Niemczech, Danii, Finlandii, Włoszech i... Polsce.

„Magia nagości” - zasady programu

Magia nagości to program, w którym wszyscy, poza prowadzącą, pokazują się kompletnie nago. W każdym odcinku uczestnicy wybierają jedną z sześciu osób, z którą wybiorą się na randkę poza studiem. Rozebrani kandydaci początkowo ukryci są w kolorowych kabinach. Kolejne partie ich ciał odsłanianie są stopniowo - od dołu w górę. W każdej rundzie uczestnicy eliminują jedną osobę wyłącznie na podstawie ich wyglądu. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru między dwoma kandydatami sami także pozbywają się swoich ubrań. Po randce - już w ubraniach - bohaterowie show informują widzów o tym, czy mają zamiar kontynuować znajomość.

Show chwalone jest za inkluzywność i szerzenie idei ciałopozytywności. W przeciwieństwie do większości programów randkowych, uczestnicy Magii nagości są bowiem zróżnicowani pod względem wieku, urody, budowy ciała oraz orientacji seksualnej.

„Magia nagości. Polska” - kiedy i gdzie oglądać?

Polską wersję Magii nagości, podobnie jak zagraniczne edycje programu, będzie można oglądać na antenie założonej w 2016 roku stacji telewizyjnej Zoom TV. Zgodnie z zapowiedziami, show zadebiutuje na małych ekranach jeszcze tej wiosny. Premiera pierwszego odcinka została zaplanowana na piątek, 14 maja 2021. Start o godzinie 23:00.

„Magia nagości. Polska” - prowadząca

Władze Zoom TV poinformowały już także, kto poprowadzi polską Magię nagości. Okazuje się, że w tej roli zobaczymy aktorkę Beatę Olgę Kowalską. Możecie ją kojarzyć z roli Doroty Wezółowej w popularnym serialu Ranczo, a także z filmów Inferno i Cisza.

Wiem, że "Magia nagości" to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas, gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. "Magia nagości" to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada - wyznała Kowalska.

Będziecie oglądać?

Zobacz także: