Jak poinformował The Hollywood Reporter, powstanie serial dokumentalny o Victoria’s Secret. Produkcja, która już niebawem pojawi się na platformie Hulu, przedstawi blisko 40-letnią historię marki bieliźnianej. Znamy pierwsze szczegóły związane z The Rise and Fall of Victoria's Secret, w tym datę premiery. 

Powstanie serial dokumentalny o Victoria’s Secret

Według zagranicznych portali, na czele z The Hollywood Reporter, w produkcji zostaną ukazane kulisy działania marki. Fabuła będzie opierać się na „informacjach z pierwszej ręki”, a także na wynikach badań o charakterze śledczym. 

Warto wspomnieć, że w ostatnich latach marka Victoria’s Secret mierzyła się z poważnymi problemami wizerunkowymi. Mówiono m.in. o złym traktowaniu modelek. Wiele osób krytykowało również fakt, że VS zatrudnia kobiety o bardzo określonym typie urody - z długimi włosami, wysokie, szczupłe, a zarazem z wyraźnie zaznaczonymi mięśniami. W czerwcu 2020 roku dowiedzieliśmy się natomiast, że bieliźniane imperium zmaga się z problemami finansowymi. Pierwsze - poważne zmiany w polityce firmy mogliśmy zaobserwować po dymisji Eda Razeka, wieloletniego dyrektora marketingu Victoria’s Secret, który zakładał, że „pokaz jest fantazją” i w związku z tym nie widzi potrzeby zatrudniania modelek plus size czy osób transpłciowych. Od momentu jego rezygnacji ze stanowiska w kampaniach VS pojawia się coraz więcej kobiet o zróżnicowanym wyglądzie, a na wybranych zdjęciach widoczne są delikatne rozstępy czy cellulit.

The Rise and Fall of Victoria's Secret - data premiery i wszystko, co wiemy o serialu dokumentalnym 

O szczegółach serialu dokumentalnego o Victoria’s Secret poinformował serwis branżowy The Hollywood Reporter. Jak czytamy na portalu, produkcja pojawi się na platformie Hulu na początku 2022 roku i zostanie podzielona na trzy części. Za reżyserię The Rise and Fall of Victoria's Secret odpowiada natomiast Matt Tyrnauer, który ma na swoim koncie m.in. głośny dokument Valentino: The Last Emperor