Paris Hilton, a właściwie jej życie to w pewnym sensie fenomen naszych czasów. To ikona popkultury i show-biznesu. Jej nazwisko znają (prawdodpobnie) wszyscy. Nawet te osoby, które nie interesują się życiem gwiazd. Jeśli ktoś chciałby poznać i zrozumieć ją lepiej, niedługo będzie miał ku temu okazję. Rozpoczęły się bowiem prace nad serialem o znanej na całym świecie celebrytce. I choć to dopiero początek, znane są już pierwsze szczegóły. Oto wszystko, co wiemy o tej produkcji. 

Paris Hilton – serial. Powstanie produkcja na podstawie biografii celebrytki

W świecie kultury dużo się teraz dzieje. Jednak nie sposób przejść obojętnie obok tej wiadomości. Serwis branżowy „Variety” poinformował, że powstanie serial na podstawie bestsellerowej autobiografii Paris Hilton, która ujrzała światło dzienne wiosną tego roku (w Polsce kilka miesięcy później – w lipcu). Według doniesień wspomnianego tytułu, prawa do adaptacji zostały kupione przez studio A24 za kwotę sześciocyfrową. A to sprawia, że całość staje się jeszcze bardziej interesująca. 

Paris Hilton – serial. Studia A24, Elle i Dakota Fanning zajmą się produkcją

Wspomniana wytwórnia odpowiada za produkcję najważniejszych (a według wielu osób także najlepszych) filmów, seriali oraz dokumentów ostatnich lat. W portfolio studia A24 znajdują się takie projekty jak m.in. „Wieloryb”, „Aftersun”, „Wszystko wszędzie naraz”, „C’mon C’mon” czy „Lady Bird”. Poprzeczka jest więc zawieszona bardzo wysoko. 

To jednak nie koniec niespodzianek. Okazuje się, że w produkcję serialu na podstawie autobiografii Paris Hilton zaangażują się również Elle Fanning oraz Dakota Fanning – aktorki i założycielki firmy Lewellen Pictures (odpowiedzialnej m.in. za „Wielką”), a prywatnie siostry. Główna zainteresowana całą sprawą też (oczywiście) będzie zaangażowana w ten projekt. 

fot. Getty Images / Dave Benett / Contributor

Niestety na razie nic nie wiadomo o osobach, którym miałby zostać powierzony scenariusz, ani o ewentualnych gwiazdach projektu. Jeśli coś zmieni się w tym temacie, na pewno przeczytacie o tym na Glamour.pl.