Twórcy „Hotel Paradise” i innych programów z gatunku o wymownej nazwie bikini reality przyzwyczaili nas już do tego, że pojawia się w nich określony typ uczestników. Wybory osób zajmujących się castingiem stały się w ostatnich latach na tyle przewidywalne, że w ciemno można było obstawiać podstawową charakterystykę co najmniej połowy bohaterów kolejnej edycji show. Trenerzy personalni i fotomodelki z Warszawy i okolic, początkujący influencerzy, znajomi uczestników poprzednich sezonów... Czasami (na szczęście) pojawiają się postacie, które choć minimalnie wyłamują się spod tego szablonu. Jedną z nich jest Michał Macura z najnowszej, piątej już edycji „Hotel Paradise”.

Michał Macura – ile ma lat i skąd pochodzi?

Michał Macura urodził się 7 stycznia 1994 roku. W tym roku skończył więc 28 lat i jest zodiakalnym Koziorożcem. Pochodzi z Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie).

Michał Macura – wykształcenie, praca, zainteresowania

Jak udało nam się ustalić, Michał z „Hotel Paradise 5” uczęszczał do Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy. Następnie kontynuował edukację na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Może się pochwalić dyplomem magistra wychowania fizycznego. Jak więc możecie się już domyślać, jedną z jego największych życiowych pasji jest sport. W przeciwieństwie do większości uczestników telewizyjnych programów randkowych Michał nie zarabia jednak na życie spędzając długie godziny na siłowni ze swoimi klientami.

Bydgoszczanin od 15 lat gra w piłkę nożną. Występował m.in. w barwach aktualnie trzecioligowej Wdy Świecie, czyli tej samej drużyny, w której grał niegdyś uczestnik czwartej edycji „Hotel Paradise”, Jakub Bzdawka. Michał trenował też młodzież i docelowo pragnął zostać nauczycielem WF-u. Brutalnie zderzenie z rzeczywistością zweryfikowało jego życiowe plany. Ze względu na wysokość zarobków postanowił związać się zawodowo z... koleją. Obecnie jest pracownikiem PLK (Polskich Linii Kolejowych) w sekcji inżynieryjnej.

Jak przystało na byłego piłkarza, Michał lubi aktywnie spędzać czas. W wolnym czasie nie tylko ćwiczy, ale także zwiedza nowe miejsca, imprezuje i spotyka się ze znajomymi. Mówi o sobie, że jest bardzo rodzinny, przyjacielski oraz lojalny.

Michał Macura – związki, „Hotel Paradise”

Michał jest singlem od dwóch lat. Do tej pory nie był z nikim dłużej niż pół roku. Nie ukrywa, że szybko się zakochuje i od pierwszego momentu oddaje się relacji w całości, przez co, jak sam mówi, był wykorzystywany przez dziewczyny. Mimo to, ma otwarte serce i szuka tej prawdziwej miłości. Twierdzi też, że nie szuka niczego na siłę, bo ma nadzieję, że w końcu znajdzie kobietę, która będzie bliska jego ideałowi.

Największe szanse ma u niego „dziewczyna z ładną figurą, odpowiednimi kształtami i tatuażami”. W kwestii charakteru na pierwszym miejscu Michał stawia pewność siebie, inteligencję i szczerość.

Zobacz także:

Michał Macura – Instagram

Jeśli chcecie na bieżąco śledzić losy Michała Macury po powrocie z rajskiej Panamy, to koniecznie już teraz zaobserwujcie jego oficjalny profil w serwisie Instagram. Znajdziecie go tam pod nazwą @michal.macura. Póki co profil uczestnika „Hotel Paradise 5” jest zamknięty, ale jego zdjęcia znajdziecie już teraz w naszej galerii.