Primark, czyli popularna sieć sklepów oferujących ubrania, kosmetyki oraz akcesoria do wnętrz w bardzo korzystnych cenach, ma wielu fanów i fanek na całym świecie. Aktualnie firma posiada około 400 sklepów stacjonarnych w kilkunastu krajach na dwóch kontynentach – w Europie oraz Ameryce Północnej. I nie ma zamiaru spoczywać na laurach. W najbliższej przyszłości chce wejść na nowe rynki, a także wzmocnić swoją pozycję w państwach, w których już funkcjonuje. Plany te dotyczą m.in. działań w Polsce. Jak się okazuje, Primark już niebawem otworzy tutaj kolejne sklepy. Sprawdźcie, w jakich miastach.

Primark w Krakowie i innych miastach w Polsce

Obecnie Primark posiada dwa sklepy w Polsce. Jeden z nich znajduje się w Warszawie (w Galerii Młociny), natomiast drugi w Poznaniu (Centrum handlowe Posnania). W maju ubiegłego roku informowałyśmy i informowaliśmy o tym, że firma już niebawem otworzy kolejny sklep. Tym razem w Krakowie, a konkretnie w Bonarka City Center. Wszystko wskazuje na to, że zakupy będzie można tam zrobić już pod koniec 2022 roku. Co więcej, już kilka miesięcy później irlandzka firma będzie się rozwijać również w innych miastach w Polsce. 

Primark otworzy kolejne sklepy w Polsce!

Ostatnio Primark poinformował o planach na 2023 rok. Okazuje się, że w przyszłym roku sieciówka otworzy (aż) trzy sklepy w Polsce. Gdzie? Spieszymy z odpowiedzią. Najpierw w Silesia City Center w Katowicach (sklep ma zacząć funkcjonować już w pierwszej połowie 2023 roku), a następnie w Magnolia Park we Wrocławiu oraz w Manufakturze w Łodzi. Jeśli chodzi o te dwa punkty, klientki i klienci muszą uzbroić się w cierpliwość. Mają bowiem wystartować dopiero pod koniec przyszłego roku. 

Do 2023 roku zostało jeszcze sporo czasu. Jednak już teraz zapowiada się bardzo intensywnie. Dokładne daty otwarcia nowych sklepów z sieci Primark w Polsce nie są jeszcze znane. Jeśli się to zmieni, na pewno będziecie mogły i mogli przeczytać o tym na Glamour.pl. Stay tuned